Yıldız İsmin yeni takımı böyle açıklandı!

 Yıldız İsmin yeni takımı böyle açıklandı!
Okunuyor Yıldız İsmin yeni takımı böyle açıklandı!

Fenerbahçe, ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirdikten sonra, gelecek sezon için transfer çalışmalarına başladı. Ancak sarı-lacivertli takımın yıldız oyuncusu Enner Valencia ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı ve oyuncunun yeni takımına imza attığı belirtildi.

Valencia’nın ayrılması gündemde olan oyunculardan biri olduğu bildirildi ve özellikle Brezilya Ligi takımlarıyla adı anılıyordu. Sezon sonunda Fenerbahçe’den ayrılacağı iddia edilen yıldız golcünün yeni adresi Brezilya basını tarafından açıklandı.

Brezilya basınının geçtiği habere göre; Internacional, Enner Valencia ile 2025 yılına kadar sözleşme imzaladı. Gelecek sezondan itibaren Internacional forması giyecek olan yıldız santrfor, Güney Amerika’da Tigres formasını uzun süre terletmişti.

Fenerbahçe’nin Enner Valencia’nın ayrılığından sonra kadrosunu güçlendirmek için hangi hamleleri yapacağı merak konusu oldu. Ancak kulüp henüz bu konuda resmi bir açıklama yapmadı. Öte yandan, Valencia’nın performansı bu sezon Fenerbahçe için oldukça etkiliydi ve takımın hücum hattında önemli bir yer tutuyordu. Oyuncunun ayrılığı, sarı-lacivertli takımın planlarını nasıl etkileyecek, ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın