Yıldız İsimle Yollar Ayrılabilir

 Yıldız İsimle Yollar Ayrılabilir
Okunuyor Yıldız İsimle Yollar Ayrılabilir

Gelecek sezon kadro planlamasını sürdüren Beşiktaş’ta Vida’nın siyah beyazlı takımdaki geleceği belli oluyor.

Beşiktaş’ta bu sezon görev yapan 3’üncü hoca konumunda bulunan Valerien Ismael, göreve geldiğinde sözleşmesinin yenilenmesini istediği tecrübeli oyuncuyla ilgini fikrini değiştirdi. Durumu yeniden gözden geçirilecek yıldız futbolcuyla yollar ayrılabilir. İşte tüm detaylar…

Beşiktaş’ta bu sezon görev yapan 3’üncü hoca konumunda bulunan Valerien Ismael, göreve geldiğinde sözleşmesinin yenilenmesini istediği tecrübeli oyuncuyla ilgini fikrini değiştirdi. Durumu yeniden gözden geçirilecek futbolcuyla yollar ayrılabilir.

VİDA İÇİN KARAR VERİLECEK

Gelecek sezonu doğru adımlar atarak inşa etmeye çalışan siyah-beyazlılarda takımdaki kötü performanslardan biri de Domagoj Vida’ya ait.

Öte yandan Michy Batshuayi’nin yanı sıra sözleşmesi biten Cyle Larin’le çok yüksek ihtimalle yollarını ayıracak. Larin gibi kontratı tamamlanmak üzere olan Güven Yalçın’ın durumu henüz kesinleşmedi. İlk 11’de düzenli oynamak isteyen genç forvetin takımdan ayrılma olasılığı hiç de az değil. Batshuayi gibi beklentilerin altında kalan Kenan Karaman’ın sözleşmesi sürüyor ancak milli oyuncu yeterince güven vermiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın