‘Yeni Josef de Souza’ Fener Yolunda

 ‘Yeni Josef de Souza’ Fener Yolunda
Okunuyor ‘Yeni Josef de Souza’ Fener Yolunda

Orta sahaya takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, ‘çapa’ görevi görecek bir ön libero takviyesi yapmakta kararlı.

Luiz Gustavo ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe, orta sahada ‘çapa’ görevi görecek bir ön libero takviyesi yapmakta kararlı.

Josef de Souza tarzı ön libero isteyen Fenerbahçe, aradığı ismi buldu. Yeni sezonda ‘çapa’ görevi görecek ön libero transferi yapacak olan Sarı-Lacivertlilerin gündemine sürpriz bir isim girdi. Oyun tarzıyla Josef de Souza’ya benzetilen Vinicius Souza için Fenerbahçe temaslara başlıyor.

Josef De Souza Rüzgarı Estirecek

Josef de Souza’dan büyük verim alan ve oyuncuyu 3 sene sonra yüzde 50 kârla satan Fenerbahçe’nin gündeminde yine bir Brezilyalı var. Oyun tarzı ve fiziksel özellikleri sebebiyle ‘Yeni Josef de Souza’ olarak görülen Vinicius Souza için temaslar başlıyor.

2020-21 sezonu öncesi Flamengo’dan Lommel’e 2,5 milyon euro karşılığında transfer edilen Vinicius Souza, 2021-22’de ise Mechelen’e kiralanmıştı. 1,87 boyu ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken 22 yaşındaki oyuncu, bu sezon 27 lig maçında 2 gol, 1 asistlik performans sergilemişti.

4- 5 Milyon Beklenti

Lommel ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Vinicius Souza’nın transferinin 4-5 milyon euro seviyelerine bitirilebileceği konuşuluyor. Fenerbahçe oyuncu için önümüzdeki günlerde resmi adımları atmaya başlayacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın