Yeni hoca Fenerbahçe’ye Hayırlı Olsun

 Yeni hoca Fenerbahçe’ye Hayırlı Olsun
Okunuyor Yeni hoca Fenerbahçe’ye Hayırlı Olsun

Fenerbahçe Vitor Pereira sonrası görevi Slaven Bilic’e vermeye hazırlanıyor. Fenerbahçe’nin Slaven Bilic ve ekibiyle yıllık 2,9 milyon euroya anlaşma sağladığı iddia ediliyor. Bilic’in 3 Ocak’ta Beijing Guoan’dan ayrılıp Fenerbahçe’nin yolunu tutması bekleniyor.

Fenerbahçe’de teknik direktör konusu nihayete eriyor. Sarı-Lacivertliler Slaven Bilic’i göreve getirmeye hazırlanıyor. Fanatik’in haberine göre sezon başında da Fenerbahçe’nin kapısından dönen Slaven Bilic ve teknik ekibiyle yıllık 2,9 milyon euro maaş üzerinden anlaşma sağlandığı iddia ediliyor.

BILIC’TEN BEŞİKTAŞ CEVABI: BEN BAŞKA BİR TAKIMLA ANLAŞTIM

Sergen Yalçın sonrası Slaven Bilic’e teklif götüren Beşiktaş’ın Hırvat hocadan “Teklifinize teşekkür ederim ancak ben başka bir takımla anlaştım” diye cevap verdiği iddia edildi. Beijing Guoan’dan 3 Ocak tarihinde ayrılacak olan Slaven Bilic’in Fenerbahçe’ye imza atması bekleniyor.

SLAVEN BILIC FENERBAHÇE’DEKİ İLK MAÇINA 10 OCAK’TA ÇIKACAK

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç göreve devam kararı alırsa Slaven Bilic’i Çin’deki görevi bittiği gibi İstanbul’a davet edeceği belirtildi. Hırvat teknik direktörün 10 Ocak’ta oynanacak Adana Demirspor maçında takımın başında olması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın