Yazarlardan Beşiktaş Yorumları

 Yazarlardan Beşiktaş Yorumları
Okunuyor Yazarlardan Beşiktaş Yorumları

Spor yazarları, Beşiktaş’ın Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi ele aldı.

ŞANSAL BÜYÜKA: Beşiktaş kazansa Süper Lig’de şampiyonluk yarışını “paydos” eder, işi bitirirdi. Maç berabere bitti. Bu sonuç, Beşiktaş‘ı sarsmaz. Beşiktaş, milli maç arasına kayıp puan hesabına göre Galatasaray‘dan 6, Fenerbahçe‘den 8 puan önde giriyor. Bu sonuçla şampiyonluk masasından kalkan olmadı. Ama jokerler Beşiktaş‘ın elinde… Bu unutulmasın.

REHA KAPSAL: Sergen Yalçın çok geç kaldı değişikliklerde. Başlayan değil bitiren takım önemli. Bunu yapamadı ve geç kaldı. Öne geçtiği maçta berabere kalan Beşiktaş, büyük bir fırsat tepti

ERMAN TOROĞLU: Sen 2 farkı bulamazken F.Bahçe son 10 dakikada ne var ne yok yüklenir. Çünkü kaybedecek hiçbir şeyi yok. Türkçe’de bir laf vardır ya; ya herru ya merru… Ozan’ın şahane bir golü ile beraberlik geldi. Beşiktaş kalecisi bu gole hiçbir şey yapamazdı.

AHMET ÇAKAR: Sonuçta bu haftanın kazananı yine Beşiktaş. F.Bahçe’yle puan farkını koruyorlar, Rize mağduru G.Saray herhalde şimdi kaybettiğine yanıyordur

ALİ GÜLTİKEN: Beşiktaş teknik heyeti ve oyuncularının bu maç sonrasında “Nasıl oldu da kazanamadık?” dediklerini duyar gibiyim. Özellikle ikinci yarıda çok rahat koparacakları bir oyunu son dokunuşlardaki eksiklikler dolayısı ile yapamadılar. Çok iyi oynayan Aboubakar ile Atiba, iyi oynayan Ghezzal, Atiba ve diğer oyuncuların bitiremedikleri pozisyonlar karşısında hâlâ büyük pişmanlıklar yaşadıklarını tahmin ediyorum.

BİLAL MEŞE: Ahhh Aboubakar, nazar mı değdi, sana! Doksan artı 5’te harika bir fırsat yakaladın, onu da atamadın kardeş! Evet, ikinci yarısı nefes kesen mücadelede Kartal, bir farkı koruyamadı, fırsatları değerlendiremedi, iki ALTIN puan uçup gitti!

“BEŞİKTAŞ AVANTAJ KAYBETMEDİ”

OKTAY DERELİOĞLU: Beşiktaş için dünkü oyunun karşılığında alınan 1 puan sergilediği futbolun karşılığı değildi. Eğer Beşiktaş derbiyi kazansa ligin resmi büyük oranda belirli olabilirdi. Beşiktaş dün kazanmak için her şeyi yaptı fakat Altay’ı geçmeyi bir türlü başaramadı. Siyah-Beyazlılar adına aksayan bir bölge ya da oyuncu da yoktu. Beşiktaş iki puan kaybetse de avantajını kaybetmedi.

TÜMER METİN: Beşiktaş’ın fişi çekebilecek, dükkanı kapatabilecek, ‘Haydi gidelim maç bitti’ diyebilecek pozisyonları da buldu. Aboubakar’ınki bunlardan bir tanesi. İki takım arasında çok belirgin bir fark var. Kadro kalitesi tartışılır. Belirgin bir fark var.

“BEŞİKTAŞ HALA BÜYÜK FAVORİ

SİNAN VARDAR: Beşiktaş’ın derbide kazanma isteğini çok beğendim. Özellikle de Vida ve Aboubakar harika bir performans gösterdiler. Savunmada Vida’ya Welinton da başarıyla eşlik etti. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın