Yalçın döneminde dönmek istedim

 Yalçın döneminde dönmek istedim
Okunuyor Yalçın döneminde dönmek istedim

Bir dönem siyah beyazlı formayı terleten Olcay Şahan, verdiği röportajda çarpıcı ifadeler kullandı.

“Sergen Yalçın döneminde Beşiktaş’a geri dönmeyi çok istedim. Hiçbir şey talep etmedim, sadece o formayı tekrar girip futbolu Beşiktaş’ta bırakmak istedim. Ama bazı engeller oldu. Başkanımız Ahmet Nur Çebi sıcak bakıyordu ama ekibinden veto geldi. Çok üzüldüm.

“BENİ ENGELLEDİLER”

Beşiktaş formasını tekrar giymek nasip olmadı, engellendi. Ama ben vazgeçmedim. Ben, bir gün Beşiktaş formasını olmasa bile Beşiktaş eşofmanını giyeceğime inanıyorum. Teknik direktör olarak mutlaka bir gün Beşiktaş taraftarına kavuşacağım. Bundan hiç şüphem yok.

Oğuzhan’la sürekli konuşuyorum. Avrupa’dan 4-5 takımla görüşüyor. Anladığım kadarıyla şu anda Türkiye’de oynamayı düşünmüyor. Büyük takımlardan da teklif aldı ama 11 sene Beşiktaş’ta oynadıktan sonra Türkiye’de başka bir takımda oynamak istemiyor.

“OĞUZHAN KIRGIN”

Oğuzhan kırgın mı? Kırgın. 11 sene oynamış bir futbolcuya, böyle veda edilmemeliydi. Biraz üzgün, biraz kırgın ama futbolda olan şeyler bunlar. Oğuzhan, kırgın olmasına rağmen Türkiye’de devam etmek istemiyor, Avrupa’da devam etme kararı aldı.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın