Wesley Sneijder’den Galatasaray’a Transfer Hamlesi!

 Wesley Sneijder’den Galatasaray’a Transfer Hamlesi!
Okunuyor Wesley Sneijder’den Galatasaray’a Transfer Hamlesi!

Younes Belhanda’yı gönderen Cimbom açığını kapatıp kadrosunu güçlendirmek adına büyük adımlar atıyor. Galatasaray’ın ekibin listesinde birçok aday var ama ilk hedef PSG’yle sözleşmesinin sonuna gelen Julian  Draxler ….Alman yıldız ve menajeriyle yarı resmi görüşmeler yapılıyor. Ancak henüz herhangi bir teklif sunulmuş değil. Öncelik Draxler’e, Galatasaray’ı anlatmak, bunun için de efsane 10 numaralardan yardım alınacak.

Galatasaray sezon sonunda Draxler’i  kadrosuna alıp güçlendirmek isterken, devreye eski yıldız Wesley Sneijder’i kattı.

İlk aşamada, Wesley Sneijder’den destek istendiği ve Sneijder’in de Alman oyuncuyu aradığı Galatasaray’ı anlattığı öğrenildi.

Hollandalı yıldızın, Türkiye’ye kendisiyle aynı yaşta geldiğini, en doğru kararı verdiğini ve çok mutlu olduğundan bahsettiği bildirildi. Galatasaray’ın bir sonraki aşamada Drogba ve Hagi gibi eski yıldızlarını da Draxler’in ikna edilmesi için kullanacağı konuşuluyor.

Henüz nabız yoklayan ve resmi bir teklifte bulunmayan Galatasaray, yaz tarnsfer döneminde en büyük bütçeyi Julian Draxler’e ayıracak. Belhanda’nın 5 milyon euro’yu bulan maliyeti olduğu gibi Alman oyuncuya aktarılacak. Ayrıca gelecek sezon statların da açılması bekleniyor. Draxler sayesinde store/tribün gelirlerinin artırılması planlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın