Volkan Demirel’den Derbi Öncesi Olay Açıklamalar

 Volkan Demirel’den  Derbi Öncesi Olay Açıklamalar
Okunuyor Volkan Demirel’den Derbi Öncesi Olay Açıklamalar

Volkan Demirel’in FB TV’de yaptığı açıklamalar şöyle:

“Yaşadığım her şey için çok mutluyum, çok gururluyum. Fenerbahçe için her şeyi yaptım. Yanlışım ve hatalarım olmuştur. Şimdi izlediğimde ben de ‘Neden yaptım?’ diyorum. Ben çocukluktan Fenerbahçeliyim. Sülalemde sadece bir tane Beşiktaşlı var.

“TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DERBİSİ FENERBAHÇE-GALATASARAY’DIR”

Fikstür çekildiğinde önce ilk haftaya sonra derbiye bakılır. Galatasaray ile ne zaman ve nerede oynayacağımıza bakarız. Türkiye’nin en büyük derbisi Fenerbahçe-Galatasaray’dır. Bunu dünya söylüyor.

Galatasaray maçları bizim bayramımızdır. Bir hafta, belki iki hafta bu maçı düşünürüz. Benzin almaya gidiyorsun, ‘Volkancığım derbi ne olacak?’ diyor. Bu bile bir baskı. Stresten maçı oynamak istemeyeni bile gördüm.

Tüm Fenerbahçeliler inansın, güvensin. Bu yılki inancımız çok daha farklı. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız.

“HAFTA SONU FENERBAHÇELİLERİN BAYRAMI OLACAK, HERKES HAZIR OLSUN”

Fenerbahçeliler bu takıma güvenmeye devam etsin. Ben bu takımı, havasını biliyorum. Hafta sonu Fenerbahçelilerin bayramı olacaktır, tüm Fenerbahçeliler hazır olsun.

“DIŞARIDAN 11 ADAM TOPLASAK ONLAR DA TOPLASA YİNE BİZ KAZANIRIZ”

Derbilere rahat hazırlanırdım. Fenerbahçe’ye imza attığımda Galatasaray’ı 6-0 yendik. O maçı locada izledim. O gün dedim ki, ‘Burada derbileri kazanırız. Dışarıdan 11 adam toplasak onlar da toplasa yine biz kazanırız.

“KAZANACAĞIMIZA İNANIRDIM”

Derbide yenilmeme serimin hesabını tutmadım, bana söylediler. Baktım ki devam ediyor. Bu inanmaktan geçiyor. Kendi evimizde derbiyi kazanacağımıza inanıyordum, en kötü kaybetmeyeceğimize inanıyordum

GARRY RODRIGUES’İN ŞUTUNU ÇIKARDIĞI POZİSYONA DAİR…

Garry Rodrigues’in kaçırdığı bir pozisyonda top ayağıma çarptı, ‘Şanslıyım’ dedim. ‘Ben buradayım’ demedim. Gazeteler farklı yazdı. Beni ukala olarak tanırlar ama ukala değilimdir. Çok duygusalımdır.

“BEŞİKTAŞ’TAN TEKLİF ALDIM AMA FENERBAHÇE’YE RAKİP OLMAK İSTEMEDİM”

Beşiktaş’tan teklif aldım, istedikleri dönemler oldu ancak Fenerbahçe’ye hiçbir zaman rakip olmak istemedim. Fenerbahçe’ye karşı rakip olsam ‘Ben oynamam’ derdim. Futbolu bırakırken de teklifler geldi, Fenerbahçe’ye rakip olacağım için bırakma kararı aldım.

Türkiye’de Fenerbahçe gibi bir kulüp yok. Yine hep beraber sezon sonu şampiyonluk kutlayacağız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın