Vitor Pereira’nın Yeni Golcüsü

 Vitor Pereira’nın Yeni Golcüsü
Okunuyor Vitor Pereira’nın Yeni Golcüsü

Transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Fenerbahçe   devre arasında kadrosuna golcü takviyesi yapmak için harekete geçti.

Bu sezon şampiyonluğu almayı hedefleyen Yönetim , zaman kaybetmek istemiyor.

Sarı-Lacivertlilerin hedefindeki ilk ismin Zenit’te forma terleten Sardar Azmoun olduğu öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi, sözleşmesi haziran ayı sonunda bitecek olan İranlı yıldız için Rus  kulübünden kolaylık isteyecek.

2022 Haziran’da sözleşmesi bitecek olan 26 yaşındaki Sardar Azmoun için Fener yönetimi sezon sonunu beklemeyip Zenit ile masaya oturacak. Eğer  Rus  kulübü 2-3 milyon Euro civarındaki bir bedeli kabul ederse Sardar Azmoun sezon sonunu beklemeden çubuklu formayı giymiş olacak.

Takvim’de yer alan habere göre; Sardar Azmoun’un teknik direktör Pereira’nın da daha önceden onay verdiği bir oyuncu olduğu ifade ediliyor. Sarı Lacivertli takım 2019 yılında UEFA Avrupa Ligi’nde Zenit  ile karşı karşıya gelmişti.

TÜRKİYE SEVDALISI
Rusya’dakimaçta F.Bahçe 3-1 yenilmiş ve Rus ekibinin 3 golünden 2’sini Sardar kaydetmişti. Sardar yaz aylarında da Fener’in gündemine gelmiş ama transfer gerçekleşmemişti. İranlı golcünün Türkiye’ye gelmeyi çok istemesi Fener’in işini kolaylaştıracak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın