Vitor Pereira’nın Prensi Gidiyor

 Vitor Pereira’nın Prensi Gidiyor
Okunuyor Vitor Pereira’nın Prensi Gidiyor

Teknik direktör Vitor Pereira döneminde bulduğu şanları iyi değerlendiren genç oyuncu Muhammed Gümüşkaya yeni sezon öncesi sarı lacivertli takımdan ayrılıyor.

Yeni sezonun kadro planlamasını sürdüren Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın prensi takımdan ayrılıyor. Vitor Pereira döneminde bulduğu şansları iyi değerlendiren genç oyuncunun ayrılığı Sarı-Lacivertlileri oldukça üzecek.

VİTOR PEREİRA’NIN VAZGEÇİLMEZİ OLMUŞTU

Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’de görev aldığı dönemde birçok kez ilk 11’de şans verdiği Muhammed Gümüşkaya, Portekizlinin ayrılmasının ardından gözden düşmüştü. İsmail Kartal’ın teknik direktör olmasının ardından Giresunspor’a kiralanan genç futbolcu, Karadeniz ekibinde dikkat çeken bir performans sergilemişti.

“ONUN GİBİSİ PORTO’DA BİLE YOK”

Vitor Pereira o dönem futbolcusu için ‘Muhammed Gümüşkaya gibisi Porto’da bile yok’ ifadelerini kullanarak oyuncusuna övgüler yağdırmıştı. Portekizli teknik adam, Gümüşkaya’yı genç olduğu için değil, yeteneği ve kalitesi sebebiyle oynattığını dile getirmişti.

GİRESUNSPOR YENİDEN DEVREDE

Öte yandan TRT Spor’un geçtiği habere göre Giresunspor, Muhammed Gümüşkaya’yı tekrar kiralamak için harekete geçti. Karadeniz ekibi, başarılı futbolcu için Fenerbahçe’nin kapısını çaldı.

6 ay forma giydiği Giresunspor’da 14 maça çıkan Muhammed Gümüşkaya 2 gol, 2 asistlik istatistik yakalamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın