Vitor Pereira’dan Sil Baştan Sistem

 Vitor Pereira’dan Sil Baştan Sistem
Okunuyor Vitor Pereira’dan Sil Baştan Sistem

Kıyasıya mücadele vermeye devam eden Fenerbahçe’de flaş gelişmeler yaşanıyor.

Süper Lig’in 4. haftasında sahasında Sivasspor’u konuk edecek olan Fenerbahçe’de kanat sıkıntısı yaşandığı için değişikliğe gidiliyor.

  Ferdi Kadıoğlu, Filip Novak ve Nazım Sangare’nın sakatlıklarının bulunduğu sarı lacivertlilerde teknik direktör Pereira  kanatlara Osayi ve  Muhammed Gümüşkaya’yı hazırda tutuyor. Ayrıca Fenerbahçe’nin ileri uçta ise sistem değişikliğine gideceği öğrenildi.

Fenerbahçe’de pazar günü oynanacak Sivasspor  maçı öncesinde kanat oyuncusu sıkıntısı yaşanıyor.

Sarı – lacivertlilerin sol çizgide kullandığı iki oyuncudan biri olan  Novak dün de antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışmalara katıldı. Ferdi Kadıoğlu  ise bireysel idmanlarını sürdürdü. İki oyuncunun da  Sivas  maçı kadrosunda olma ihtimali bulunuyor. Ancak Portekizli çalıştırıcı o bölge için  Muhammed Gümüşkaya  ismini de hazırda tutuyor.

SİSTEM DEĞİŞİYOR

Sezona 3-4-3 sistemi ile başlayan Fenerbahçe’de yeni transferlerle birlikte saha içi dizilişinde de ufak rötuşlar gündemde. Teknik direktör Pereira’nın   defans ve orta sahaya dokunmadan ileri üçlüde değişime gideceği ve 3-4-1-2’ye döneceği iddia edildi. Sabah’ın haberine göre forvette  Berisha – Rossi  ikilisi yer alacak, 10 numarada da Mesut veya Pelkas’tan   biri görev yapacak. Sarı-lacivertlilerin Sivasspor maçına da bu sistemle çıkması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın