Vitor Pereira Yol Ayrımında

 Vitor Pereira Yol Ayrımında
Okunuyor Vitor Pereira Yol Ayrımında

Hem Avrupa’da hem de Süper Lig’de üst üste kötü sonuçlar alan Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira, eleştirilerin odağı haline geldi.

Son olarak Göztepe deplasmanında 2 puan bırakan Fenerbahçe, şampiyonluk yolunda yara aldı. Maç sonu değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen, teknik direktör Vitor Pereira’ya tepki gösterdi.

F.BAHÇE’NİN ŞANSI %1

Ligin daha 14. haftası, hatta 25. haftasında falan ben demem ‘Şampi’ diye ama Trabzonspor bugün %97 şampiyon oldu. Trabzonspor, %97, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş %1 hepsinin.

Bugün Fenerbahçe’yi hiç sevmeyen, Fenerbahçe’den nefret eden bir adam olsa İrfan’ı çıkarır. Ya da rakibin hocası böyle bir şey yapabilir

İrfan’ı çıkartırken bütün Türkiye ‘Aaa’ dediyse burada problem var. İrfan Can’ı çıkartan biri Fenerbahçe’de teknik direktörlük yapamaz.

Fenerbahçe’yi genel olarak beğenmedim. Sahanın en iyisi defansif orta sahaysa, bir puan normal Fenerbahçe için.

DOĞRU OYNAMIYOR

Pereira, sistemi sürekli değiştiriyoruz falan dedi geçen hafta ama Galatasaray derbisine kadar hiç değiştirmedi. Derbide 4’lü oynadı ancak bana göre bu oyuncu grubuna göre 4’lüyü de doğru oynamıyor.

Öte yandan Vitor Pereira’nın takımdan ayrılması halinde gündemdeki ilk ismin İsmail Kartal olduğu da gelen haberler arasında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın