Vitor Pereira Uyardı !!!

 Vitor Pereira Uyardı !!!
Okunuyor Vitor Pereira Uyardı !!!

Süper Lig’in 9. haftasında  Fenerbahçe Trabzonspor ile kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelecek.

Bu sezon kupayı almayı hedefleyen Vitor Pereira, ince eleyip sık dokuyor.

İdmanlarda çabukluk+kuvvet çalışmalarına ağırlık veren Portekizli teknik adam; tüm oyunculardan pres yapıp, savunmaya yardım etmelerini isterken, zafer için savaşmaları gerektiğini söyledi.

Can Bartu Tesislerinde dün yapılan antrenmanda oyuncular ısınma, koordinasyon ve çabukluk çalışmalarının ardından hücum aksiyonları gerçekleştirdi. Çift kale maçla devam eden idman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla sona erdi.  İrfan Can Kahveci kademli olarak çalışmaya devam etti. Oyuncuların yüksek motivasyonu dikkat çekti. Teknik direktör Pereira ile Mesut Özil  arasındaki sıcak diyalog da gözden kaçmadı.

Bu maçtan kayıpsız olarak dönmek isteyen Teknik direktör Vitor Pereia oyuncularının sıkı sıkı uyardı..


Milli ara boyunca idmanlarda çabukluk ve kuvvet çalışmalarına ağırlık verdiği görülen teknik direktör Vitor Pereira’nın   Trabzonspor karşısındaki stratejisi de belli oldu. Portekizli hocanın, taktik plandan önce tüm oyuncularından sahada savaşmalarını istediği öğrenildi. Buna göre ileri 3’lüde yer alan isimler dahil herkes yarın sahada pres yapacak. Top rakipteyken adamını kovalayıp, savunmaya yardım edecek. Hücum aksiyonları ise çabuk ve dikine paslarla gerçekleştirilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın