Vitor Pereira İstedi Yönetim Harekete Geçti

 Vitor Pereira İstedi Yönetim Harekete Geçti
Okunuyor Vitor Pereira İstedi Yönetim Harekete Geçti

Süper Lig mücadelesine devam eden Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor… Lider konumunda bulunan Fenerbahçe’de moraller yerinde .

Teknik direktör  Vitor Pereira’nın raporu doğrultusunda düğmeye basan geçen yönetimde hareketli saatler yaşanıyor.. Kim Min-Jae’nin da kadroya alınmasında büyük payı olan Vitor Pereira bu transfer için de kollarını sıvadı…

Ara transfer dönemi için eksik bölgelere takviye yapmayı planlayan Fenerbahçe, kadrosunu daha da güçlendirme peşinde . Sıkı fasikül nedeni ile güçlü bir rotasyona sahip olmayı amaçlayan sarı-lacivertliler düğmeye bastı.

PAULINHO BOMBASI!
Başaralı performansı ile Fener’de vazgeçilmezler arasına giren Luiz Gustavo’nun yanına güçlü bir isim daha almayı planlayan Teknik direktör rotasını belirledi. Fenerbahçe’nin rotasında Brezilyalı yıldız Paulinho var..

Takvim’in haberine göre, yaz transfer döneminde Brezilyalı yıldızı gündemine alan ancak transferi mutlu sonla bitiremeyen Fenerbahçe Paulinho’nun peşini bırakmıyor.

Al Ahli ile olan sözleşmesini fesh eden deneyimli orta saha için sarı-lacivertlilerin ocak ayındaki ara transfer döneminde yeniden girişimde bulunacağı iddia edildi.

PEREIRA ONU İSTİYOR !!!
Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın yıldız oyunucuyu çok istediği belirtiliyor. Portekizli çalıştırıcının, transferin gerçekleşmesini yönetimden özel olarak talep ettiği öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın