Vedat Muriqi Transferinde Flaş Gelişme!

 Vedat Muriqi Transferinde Flaş Gelişme!
Okunuyor Vedat Muriqi Transferinde Flaş Gelişme!

Gelecek sezon planlaması için Fenerbahçe şimdiden kolları sıvadı. Geçen sezon yaşadığı sıkıntılar ile karşı karşıya gelmemek için transfer çalışmalarına hız verdi.

Geçtiğimiz sezon  Fenerbahçe’den rekor bedelle Lazio’ya transfer olan Vedat Muriqi  başkent ekibinde hayal kırıklığı yaşattı, o dönem yaşadığı korona virüs ve sakatlıklar yüzünden takıma geç katıldı.

 Vedat Muriqi, Lazio’dan ayrılmayı kafasına koyması ile Fenerbahçe eski futbolcusuna talip oldu. Geçtiğimiz sezon forvet hattında büyük sorun yaşayan Fenerbahçe, Vedat transferi için Lazio ve oyuncuyla görüşmelerini sürdürüyor.

BELÖZOĞLU İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ 

Fenerbahçe’ye yakınlığı ile bilinen gazeteci Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Fenerbahçe’nin santrfor listesinin ilk sırasında Vedat Muriqi var. Habere göre Emre Belözoğlu, Vedat ile birden fazla kez telefon görüşmesi yaptı.

TÜRKİYE’YE DÖNMEK İSTİYOR 

Fenerbahçe ile transfer görüşmelerini sürdüren Vedat Muriqi’in Türkiye’ye geri dönmek istediği ifade edilirken Vedat’ın eşinden de heyecanlandıran paylaşım geldi.

VEDAT’IN EŞİNDEN HEYECANLANDIRAN PAYLAŞIM 

Vedat Muriqi’in eşi Edibe Muriqi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçeli taraftarların Muriqi isteğine cevap verdi. Edibe Muriqi paylaşımında, “Durmadan, bıkmadan, vazgeçmeden sürekli mesaj atıyorsunuz. İnşallah bir gün dileğimiz gerçek olur” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın