Valerien Ismael’in hayali gerçek oldu

 Valerien Ismael’in hayali gerçek oldu
Okunuyor Valerien Ismael’in hayali gerçek oldu

Beşiktaş’ın deneyimli teknik adamı Valerien Ismael’in yeni transferlerin kampa yetişmesiyle morali yükseldi.

Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael’in, yeni transferlerin kampa yetişmesiyle morali yükseldi. Valerien Ismael, özellikle birlikte oynatmayı planladığı Weghorst-Ghezzal-Muleka üçlüsüne Avusturya’da oyun planını ezberletecek.

Beşiktaş’a yeni sezonda daha tempolu ve hücum ağırlıklı bir futbol oynatmak isteyen Teknik Direktör Valerien Ismael’in beklediği transferlerin Avusturya kampına yetişmesi moralleri yükseltti. Weghorst-Ghezzal-Muleka üçlüsünü ileri uçta oynatmayı çok isteyen siyah-beyazlı takımın teknik patronunun hayali gerçek oldu. Ayrıca bu üçlünün yanına Cenk Tosun’un da eklenmesi Ismael’i çok mutlu etti.

MÜTHİŞ ÜÇLÜ

Kamptan önce yönetime “Ben tüm planlarımı ilk kamp döneminde yapacağım. Bu yüzden transferlerin yetişmesi çok önemli. Yeni hücum hattıyla taktik idmanlar yapacağız. Bu yüzden transferler ne kadar erken gelirlerse, o kadar iyi olur” derken idareciler de bu isteğe kayıtsız kalmadı.

Önce çok uğraştığı Weghorst transferine nokta koyan, ardından da geçen sezon Kasımpaşa’daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Muleka’ya kadrosuna katan Beşiktaş’ta bu hamlelerle Ismael’in istediği hücum üçlüsü buluştu ve kampa yetişti. Bugünden itibaren siyah-beyazlı takımda tempo daha da artacak. Kartal, Ismael yönetiminde hücum çalışmalarını ideal isimlerle yapacak.

RIDVAN YILMAZ BELİRSİZLİĞİ

Alman ekibi Frankfurt’a transferi adeta yılan hikayesine dönen Rıdvan Yılmaz’ın Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor.

Kariyerine Avrupa’da devam etmek isteyen, ancak siyah-beyazlı kulübe para kazandırmadan gitmeyi düşünmeyen genç yıldız için talip kulüpler arasında Franfurt öne çıkmıştı. Ancak iki kulübün idarecileri bir türlü ödeme konusunda anlaşamadı.

Son olarak Beşiktaş Yönetimi, Frankfurt’un ödeme planını kabul ederken, Alman ekibinden hiçbir ses çıkmadı. Siyah-beyazlı idareciler bu gelişme karşısında Rıdvan ile sözleşmesine serbest kalma maddesi koyarak yeni bir sözleşme yapmayı planladığı ortaya çıktı. Transfer döneminde Frankfurt olmasa da yönetim Rıdvan için gelecek teklifleri değerlendirecek.

Siyah-beyazlı takımda geçen sezon ilk 11’in değişilmez ismi olan ve A Milli Takıma kadar yükselen Rıdvan bu performansıyla birçok Avrupa ekibinin transfer listesine girmeyi başarmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın