Valerien Ismael’den Gözdağı!

 Valerien Ismael’den Gözdağı!
Okunuyor Valerien Ismael’den Gözdağı!

Vodafone Park’ta taraftarının karşısına ilk kez çıkan Valerien Ismael, Alanyaspor karşısında oynattığı futbol ile Beşiktaşlıları mest etti.

Karşılaşmanın ardından konuşan genç teknik direktör, “Daha yeni başlıyoruz” dedi.

Valerien Ismael, Beşiktaş’taki iki maçlık serüveni ve siyah-beyazlıların oynayacağı oyunun şifrelerini verdi. Beşiktaş çiçeği burnunda teknik direktörü Valerien Ismael, Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

VALERIEN ISMAEL’DEN İDDALI SÖZLER

Trabzonspor maçına oranla daha sabırlı oynadıklarını, kalan tüm maçlarda daha enerjik olmaları gerektiğini belirterek “Taraftarımıza teşekkür ederim atmosfer harikaydı. Futbol tutku işi, taraftarsız futbol olmaz. Trabzonspor maçına göre daha sabırlı olmalıydık. İlk golü erken bulduk, işler kolaylaştı. İkinci yarıda oyunu iyi şekilde tuttuk. Enerjik ve tutkulu oynamalıyız. Sezon bizim için yeni başlıyor, bunu takıma söyledim. Önce dinleneceğiz, sonra maça hazırlanacağız. Sezon sonu nerede olacağımızı göreceğiz” diye konuştu.

“HAFTA HAFTA DAHA İYİ OLACAĞIZ”

Her hafta performanslarını daha yukarı çekeceklerini belirten Fransız teknik adam, “Her maç ayrı senaryo. Hafta hafta daha iyi olacağız. Her maça ayrı ayrı çalışacağız. Hafta sonuna daha çok var. Beş oyuncu değişikliği de bizim için çok önemli, sahadaki enerjiyi tutmamızı sağlıyor.” sözlerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın