Valerien Ismael için oylama

 Valerien Ismael için oylama
Okunuyor Valerien Ismael için oylama

Siyah beyazlı yönetim, deneyimli teknik adam Valerien Ismael’in görevde kalıp kalmaması için oylama yapacak.

Süper Lig’de son iki maçta beş puan kaybeden Beşiktaş’ta olağanüstü günler yaşanıyor. Oluşan kriz ortamının daha da büyümesini önlemek için harekete geçen başkan Ahmet Nur Çebi, bugün yönetici arkadaşlarını, hafta içinde de Valerien İsmael ve takım kaptanlarını dinleyecek. Çebi, peş peşe gerçekleştireceği görüşmeler sonucunda gerekli görürse yönetim kurulunda İsmael’in kalıp kalmamasına yönelik oylama yapacak.

Ligin en mütevazı kadrosuna sahip takımı olan İstanbulspor karşısında iki kez öne geçilmesine rağmen berabere kalınması, özellikle teknik direktör Valerien İsmael’e yönelik tepkilerin yoğunlaşmasına yol açtı. Maç sonrası sosyal medyada İsmael’in gönderilip yerine Şenol Güneş veya Sergen Yalçın’ın getirilmesi yönünde kampanyalar başlatılırken, başkan Ahmet Nur Çebi, yaşanan krizin büyümesini önlemek için harekete geçti.

TAKIMDAKİ HERKESİ DİNLEYECEK

Son iki maçta yaşanan kayıpların nedeniyle ilgili İsmael ve sportif direktörü Ceyhun Kazancı’dan rapor isteyen Çebi, konuyu bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısında da gündeme getirecek. Hürriyet’in haberine göre; Çebi, yönetici arkadaşlarının fikirlerine başvurarak, kötü gidişin sonlanması için neler yapılması gerektiği konusunda yol haritası belirleyecek. Başkan Çebi, halen Almanya’da ailesinin yanında bulunan İsmael ile de hafta içinde baş başa bir görüşme yapacak. Ardından, takım kaptanları Atiba Hutchinson, Necip Uysal ve Josef de Souza ile bir araya gelecek olan Beşiktaş Başkanı, daha sonra gerekli görmesi halinde İsmael’in kalıp kalmamasına yönelik yönetim kurulunda oylama yapacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın