Valerien Ismael görüşme odasına

 Valerien Ismael görüşme odasına
Okunuyor Valerien Ismael görüşme odasına

Beşiktaş’ta yeniden başkan seçilen Ahmet Nur Çebi, teknik direktör İsmael’le bir araya gelip transfer rotasını belirledikten sonra mali kaynak arayışına girecek.

ÖNCELİK GOLCÜ TRANSFERİ

Önceliği forvet transferine veren Beşiktaş yönetiminin transfer gündemindeki ikinci bölge savunma. Takımdan ayrılan Domagoj Vida’nın boşluğunu dolduracak oyuncu arayan siyah beyazlılar, Konyaspor ’dan Abdülkerim Bardakçı ve Avrupa liglerinde top koşturan bazı yabancı oyuncularla ilgileniyor. Başkan Çebi, transfer rotasını belirledikten sonra mali konularla ilgili kritik kararlar alacak.

ARDAiZ’iN REFERANSI MURAT YAKIN

Beşiktaş, santrfor listesinde ilk sırada yer alan Joquin Ardaiz’in transferi için çalışmalarını sürdürürken, İsviçre Milli Takımı Teknik Direktörü Murat Yakın, futbolcuyla ilgili olumlu referans verdi. Ardaiz’le ilgili görüşleri sorulan Yakın’ın, “Güçlü bir fiziğe sahip olan golcülük niteliklerini her geçen gün geliştiren bir oyuncu. Türkiye’de başarılı olacağına inanıyorum” dediği belirtildi. 1.5 milyon Euro istiyorlar · 23 yaşında ve 1.86 metre boyundaki Ardaiz’in bonservisi için 1.5 milyon Euro isteyen Schaffhausen ile pazarlıklarını sürdüren siyah beyazlılar, alternatif olarak 3 oyuncuyla daha ilgileniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın