Valerien Ismael: Bana pusu kurdular!

 Valerien Ismael: Bana pusu kurdular!
Okunuyor Valerien Ismael: Bana pusu kurdular!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin “Enerjisi bitti yolladık” sözü üzerine Fransız Teknik adam, Valerien Ismael bu sözlere yanıt verdi.

Ismael, Beşiktaş’ta birlikte çalıştığı isimlerle yaptığı görüşmede içini döktü. Fransız teknik adam. “Ben sustum. Bana proje takımı yapacağız dediler. Sezon başında benim isteyip te aldırdığım bir tek oyuncu yok. Hepsini Başkan menajerleri ile birlikte kiraladı transfer etti.

Ben görevimi en iyi şekilde yaptım. Ve beni ilk eleştiren Beşiktaş kulübünün medya sorumlusu, başkanın danışmanı çalıştığı gazetede oynattığım oyunu eleştirdi. Bu beni ağır yaraladı. Tribünlerde istifa diye bağırtırıran yönetim beni enerjimin bittiğiyle suçluyorlar. Ayıptır. İstifa seslerine rağmen takımı çıkartıp oynattım.

Son 4 haftaya bakın orta alanda yer alan Alex de Souza ve transferine karşı çıktığım Cenk Tosun ne oynadılar? Souza’ya başarılar dilerim. Cenk’i oyuna son dakika aldığım için beni taraftara hedef gösterdi. Ben bu kadar kötü kurulan takımı ligin zirvesindeki takım ile arasındaki puan farkı 4’e indirdim. Kaleci Ersin hatalı oynamasına ve goller yemesine rağmen rağmen oynatmam için ısrar ettiler. Çok üzgünüm. Beşiktaş benim için kötü bir deneyim oldu. Beni proje için çağırdılar beni proje yaptılar. Meğer daha önceden anlaştıkları yerli hocayı getirmek için plan yapmışlar. Çok üzüldüm” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın