Valentin Rosier Kartal’a Hayırlı Olsun

 Valentin Rosier Kartal’a Hayırlı Olsun
Okunuyor Valentin Rosier Kartal’a Hayırlı Olsun

Çifte kupa sahibi Kara Kartal, transferlerin yanı sıra iç transferler için de kolları sıvamış durumda . Şampiyonluk yolunda büyük katkısı olan yıldız oyuncu ile mutlu sona doğru…

Geride kalan sezonda performansıyla göz doldurup , rakiplere nefes aldırmayan ve 1 gol, 7 asistle hücumda takıma büyük destek veren Valentin Rosier için harekete geçene Beşiktaş anlaşmaya vardı.

Beşiktaş Yönetimi, Valentin Rosier için Sporting ile tüm şartları zorlayarak yıldız oyuncuyu tekrar kadroya dahil etmeyi başardı. Son dakika pürüzü yaşanmaması halinde Fransız sağ bek gelecek sezon da Siyah-Beyazlı formayı giyecek.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ve dış transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları Sporting Lizbon’un yönetimi ile temasa geçtiklerini ve takımda kalmak isteyen bu oyuncu hakkında olumlu görüş aldıklarını belirttiler. Konunun en kısa sürede resmiyete dökülmesi bekleniyor.

Rosier’in Türkiye’de Beşiktaş’ta futbol yaşamını sürdürmek istediğini ifade eden yönetici Kocadağ “Rosier, Beşiktaş’ı çok seviyor. Beşiktaş’ta kalmak için kendisi kulübünü aradı ve 1 yıllık daha kiralık oynamak istediğini vurguladı, Türkiye’yi çok sevdiği için yurt dışı yerine Bodrum’da tatil yapıyor” yorumunu yaptı.

Fransız futbolcu, bu sezon Beşiktaş formasıyla çıktığı 37 maçta 3 gol attı, 7 de asist yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın