Usta’dan hakeme: Senden bekçi bile olmaz!

 Usta’dan hakeme: Senden bekçi bile olmaz!
Okunuyor Usta’dan hakeme: Senden bekçi bile olmaz!

Karagümrük maçı öncesi yayıncı kuruluşa, “Ligin favorisi yok, Bundan dolayı her maç, her sonuca açık. Bu sebeple biz çok ciddi olmalı ve efor göstermeliyiz.” diye konuşanCim bom Teknik Direktörü Usta teknin direktör karşılaşmanın ilk yarısında hakemin yönetimine tepki gösterdi. Terim Mustafa Öğretmenoğlu’nun sürekli kendi aleyhlerine karar verdiğini düşünerek, “Bekçi gibisin devamlı bu tarafa karar veriyorsun” ifadesini kullandı. Devrenin sonunda Emre Akbaba’nın sakatlık yaşadığı pozisyonu teknik ekip telefondan izledi ve penaltı itirazında bulundu. Terim’in bu esnada, “Yeter artık Mustafa Öğretmenoğlu” diye bağırdığı duyuldu. 

Karagümrük maçı öncesi yayıncı kuruluşa, “Ligin favorisi yok, Bundan dolayı her maç, her sonuca açık. Bu sebeple biz çok ciddi olmalı ve efor göstermeliyiz.” diye konuşan Cimbom Teknik Direktörü Terim  karşılaşmanın ilk yarısında hakemin yönetimine sık sık tepki gösterdi. Deneyimli teknik adam Mustafa Öğretmenoğlu’nun sürekli kendi aleyhlerine karar verdiğini düşünerek, “Bekçi gibisin devamlı bu tarafa karar veriyorsun” ifadesini kullandı. Devrenin sonunda Emre Akbaba’nın sakatlık yaşadığı pozisyonu teknik ekip telefondan izledi ve penaltı itirazında bulundu. Terim’in bu esnada, “Yeter artık Mustafa Öğretmenoğlu” diye bağırdığı duyuldu. 

Hurma’dan çirkin sözler

Gergin geçen maçta Karagümrük’ün sahibi Süleyman Hurma’nın hakeme yönelik çirkin sözler sarf ettiği görüldü. Hurma’nın, Mustafa Öğretmenoğlu uzatma dakikalarında penaltı kararı verince oldukça sinirlendiği ve “A….sız k.pek, hırsız k.pek. A….sızsın lan sen” ifadelerini kullandığı bildirildi. 

Şampiyonluk maçında da…

Daha önce de birçok kez PFDK’dan uzun süreli cezalar alan Fatih Terim son olarak 2018-2019 sezonunda şampiyonluğa ulaştıkları Başakşehir maçında da itirazları nedeniyle tribüne gönderilmişti. Hakem Cüneyt Çakır o maçta Terim’in yardımcıları Ümit Davala ile Hasan Şaş’ı da sahadan atmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın