UEFA Kadrosuna da Alınmayan Emre Akbaba İle Yollar Ayrılıyor

 UEFA Kadrosuna da Alınmayan Emre Akbaba İle Yollar Ayrılıyor
Okunuyor UEFA Kadrosuna da Alınmayan Emre Akbaba İle Yollar Ayrılıyor

Ülkemizi bu sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında temsil edecek olan Galatasaray, 25 kişilik listesini açıkladı. Galatasaray’da Marcao da listeye alınırken Oğulcan Çağlayan, Emre Akbaba ve Barış Alper Yılmaz’ın UEFA kadrosunda bulunmaması dikkat çekti.

Kadroya alınmayan Emre Akbaba’nın takımdan ayrılması bekleniyor. İşte detaylar…

Süper Lig’de yabancı kontenjanında olan Fernando Muslera, DeAndre Yedlin, Patrick van Aanholt, Ryan Babel, Mustafa Muhammed, Olimpiu Moruţan, Victor Nelsson, Christian Luyindama, Alexandru Cicaldau, Marcao Teixeira, Sofiane Feghouli, Mbaye Diagne ve Sacha Boey’in yanı sıra altyapı eğitimlerini Türkiye dışında alan Alpaslan Öztürk, Ömer Bayram, Berkan Kutlu ve Halil Dervişoğlu da UEFA’nın belirlediği “serbest oyuncu” statüsü ile A Listesi’nde kendilerine yer buldu.

Galatasaray’ın UEFA’ya gönderdiği listede şu oyuncular yer alıyor:

Fernando Muslera, DeAndre Yedlin, Taylan Antalyalı, Alpaslan Öztürk, Patrick van Aanholt, Kerem Aktürkoğlu, Ryan Babel, Mustafa Muhammed, İsmail Çipe, Ömer Bayram, Olimpiu Moruţan, Berkan Kutlu, Victor Nelsson, Christian Luyindama, Atalay Babacan, Alexandru Cicaldau, Marcao Teixeira, Barış Alper Yılmaz, Emre Kılınç, Arda Turan, Halil Dervişoğlu, Sofiane Feghouli, Mbaye Diagne, Sacha Boey, Berk Balaban.

KADROYA ALINMAYAN EMRE AKBABA YOLCU

Öte yandan Galatasaray’ın temmuz ayı başında sözleşmesini uzattığı ancak yeni sezonda formasından uzak kalan Emre Akbaba ile yollar ayrılıyor. Galatasaray’ın UEFA kadrosuna da almadığı Emre Akbaba ile Trabzonspor, Fatih Karagümrük, Alanyaspor ve Adana Demirspor ilgileniyor.

Galatasaray’ın bugünkü idmanına da katılmayan Emre Akbaba’nın transferi konusunda Trabzonspor ile ilk görüşmede anlaşma sağlanamazken iki ekip arasındaki temaslar sürüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın