Transferi Valentin Rosier Yapıyor

 Transferi Valentin Rosier Yapıyor
Okunuyor Transferi Valentin Rosier Yapıyor

Yaz transfer dönemi için girişimlerini hızlandıran Beşiktaş, geçen sezon Sporting Lizbon’dan Valentin Rosier’i alan yönetim şimdi de sol kanat oyuncusu Jovane Cabral’a göz dikti.

Beşiktaş bir kez daha Sporting Lizbon’un kapısında… Geçtiğimiz sezon Galatasaray ile girdiği Valentin Rosier yarışını kazanarak Fransız oyuncuyu Sporting Lizbon’dan transfer eden Kartal, bu kez bir başka isim için devrede.

VALENTIN ROSIER’DEN SONRA…
Sol kanat için temaslarını yoğunlaştıran siyah-beyazlılar, çevikliği ve hızıyla rakip savunmaları tehdit eden Jovane Cabral’ı gözüne kestirdi. Sabah’ın haberine göre, teknik direktör Valerien İsmael’in sisteminde önemli bir yeri olacağına inanılan 24 yaşındaki oyuncu için Sporting kulübüne 2 milyon 750 bin euro bonservis ve bir sonraki satıştan yüzde 10 pay önerildi. Sporting 3 milyon euro ve yüzde 20 pay talep etti.

VALENTIN ROSIER AVANTAJI
Rosier transferinde Sporting ile iyi ilişkiler kuran Beşiktaş, bunu avantaja çevirerek transferi bitirmek istiyor. Beşiktaş, Portekiz ekibine Rosier’in transferi için 4 milyon 800 bin euro bonservis öderken öncesinde de 300 bin euro kiralama bedeli ödemişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın