TFF’den Sergen Yalçın’a: “Bizi bekle!”

 TFF’den Sergen Yalçın’a: “Bizi bekle!”
Okunuyor TFF’den Sergen Yalçın’a: “Bizi bekle!”

Çifte kupa sahibi Beşiktaş’ın usta çalıştırıcısı Sergen Yalçın için flaş gelişmeler yaşanıyor…

Ne yıllık ücret, ne transfer yetkisi, ne sözleşme süresi… Tecrübeli teknik adam Sergen Yalçın, Avrupa şampiyonası sonrası federasyondan gelecek teklife göre kararını verecek.

TFF’DEN SERGEN YALÇIN’A: “BİZİ BEKLE”

Beşiktaş’ta yönetimin Sergen Yalçın’ın biten sözleşmesinin bir türlü uzatamaması hakkında birçok şey yazıldı çizildi. Sezonu iki kupayla tamamlayan başarılı teknik adamın yıllık ücretinin artırılmasını ve transferde tek yetkili isim olma taleplerinde bulunduğu ileri sürüldü. Ancak perde arkasındaki gerçek farklı.

Türkiye gazetesinden Murad Tamer’in haberine göre; Sergen Yalçın şu anda federasyonun bir numaralı teknik direktör adayı… Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, EURO 2020 sonrası 48 yaşındaki çalıştırıcıyı ay yıldızlıların başına getirmek istiyor.

Bakü’deki Galler maçı sonrası A Millî Takım Sorumlusu Selim Soydan, Sergen Yalçın ile bir görüşme gerçekleştirdi ve Beşiktaş’a imza atmasında acele etmemesini istedi.

Yalçın ise önceliğinin Beşiktaş olduğunu net bir şekilde belirtse de bu durum siyah beyazlı yönetimi rahatsız etti. İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar, “Bazen kimin diğer tarafta olduğunu görerek hangi tarafta olacağınızı bilirsiniz” diye bir paylaşım yaptı.

Dolayısıyla Başkan Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın arasındaki görüşme iki defa ertelendi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın