Terim’in Yükselen yıldızı ”Oğulcan Çağlayan”

 Terim’in Yükselen yıldızı ”Oğulcan Çağlayan”
Okunuyor Terim’in Yükselen yıldızı ”Oğulcan Çağlayan”

Transferi döneminde Oğulcan Çağlayan, Rizespor ile olan gemileri yaktı, kadro dışı şu anda . Birçok talibine rağmen Galatasaray’a verdiği sözü tuttu, 4 yıllık imzayı attı. Florya’ya geldi, yedek bekledi ama pes etmedi… Galatasaray’da Oğulcan Çağlayan; Trabzonspor karşısında Falcao ve Diagne’yi bir an olsun aratmadı, çıktı golünü attı ve galibiyette büyük rol oynadı!

Birçok Takım peşinde olmasına rağmen Sarı-Kırmızıların Rize maçında ilgilerini toplayan ”Çağlayan” Galatasaray ile 4 yıllık sözleşme imzalayarak sözünü de tutmuş oldu.

Camianın gönlünü kazandı

Falcao ve Diagne’nin ardında yedek kaldı. Buna rağmen başarılı oyuncu pes etmedi, çalışmaya devam etti. Şans gelince de bunu en iyi şekilde değerlendirdi. Önce kanat performansıyla göze girdi, sonra Falcao’nun yedek kaldığı, Diagne’nin olmadığı  Trabzonspor  sınavında 11’de sahaya çıktı, golünü attı ve galibiyette büyük rol oynadı. Yıldızları aratmayan Oğulcan, mücadelesi ve performansıyla Sarı-Kırmızılı taraftarların gönlünü kazandı.

Terim’in yeni prensi

Teknik ekibi de memnun eden genç forvet kolay kolay formayı bırakmayacağının sinyallerini verdi. Ortaya koyduğu oyunla yıldız oyuncu, aldığı kupaların yanı sıra takıma kazandırdığı gençlerle de ön plana çıkan Fatih Terim’in yeni gözdesi oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın