Terim: Zirve Beni Bekliyor Dedi…

 Terim: Zirve Beni Bekliyor Dedi…
Okunuyor Terim: Zirve Beni Bekliyor Dedi…


Galatasaray’da Fatih Terim’in “Derin yalnızlık hissediyorum” sözleriyle yükselen kriz , ardı ardına kesmeden gelişsen olaylar ile gündeme oturmuştu.

Başkan Mustafa Cengiz’in açıklamalarıyla sakinleşmişti ortalık. Terim bir yandan istediği oyuncuların takviyesini beklerken diğer yandan da Beşiktaş karşısında sahadan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Son birkaç günde yaşanan kaos ortamdan oyuncularının etkilenmemesini, sadece derbi zaferine odaklanması isteyen tecrübeli teknik adam bu konuda bir toplantı gerçekleştirdi.

Beklenti Belli

Florya’da dün yapılan antrenman öncesi takıma seslenen Fatih Hoca “Yaşanan bu olayların sizi etkilemesine izin vermeyin. Hedeflerimizde hiçbir değişiklik yok. Amacımız şampiyonluk. Siz yazılan, çizilenlere kulaklarınızı tıkayın. Ben buradayım. Sizin üstünüze düşen, sahada görevinizi yerine getirmek. Kazanırsak emanet verdiğimiz liderlik koltuğunu geri alacağız. Sadece galibiyete konsantre olup, bu kritik sınavdan üç puanla ayrılmamız lazım” diyerek derbiden zafer beklediğini söyledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın