Terim ”Sil Baştan” Dedi…

 Terim ”Sil Baştan”  Dedi…
Okunuyor Terim ”Sil Baştan” Dedi…

Galatasaray’ın Fatih Karagümrük karşısında 1-1 sonuç alması ile Fatih Terim deliye döndü ve ”Sil baştan” dedi. Sarı -Kırmızılıda sezon sonu 6 futbolcunun sözleşmelerini dolması ile Fatih Terim yeni kadro oluşturma sinyalleri verdi.

Marcelo Saracchi – 30 Haziran 2021

Galatasaray’ın Leipzig’ten kiralanan Saracchi’nin satın alma opsiyonu bulunmuyor ve sarı-kırmızılı kulüp, Uruguaylı futbolcunun yeniden kiralanması için bir aksiyon almayacak.

Martin Linnes – 30 Haziran 2021

Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Norveçli futbolcu ile kesin olarak yollar ayrılacak.

Şener Özbayraklı – 30 Haziran 2021

Galatasaray’a geldiği günden bu yana hiç katkı yapmayan Şener Özbayraklı, Florya’daki bavulunu şimdiden toplayanlar arasında yer alıyor.

Gedson Fernandes – 30 Haziran 2021

Galatasaray’ın Benfica’dan kiraladığı Gedson Fernandes’in herhangi bir satın alma opsiyonu bulunmuyor. Galatasaray’dan yarım sezon için 650 bin euro alan Gedson için son sözü sezon sonunda Fatih Terim söyleyecek.

Etebo – 30 Haziran 2021

Galatasaray’da beklentileri karşılayamayan Etebo, şans bulduğu maçlarda da performansıyla hayal kırıklığı yarattı. 7.5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan Etebo ile sezon sonunda yollar ayrılacak.

Ömer Bayram – 30 Haziran 2021

Galatasaray’da bu sezon forma şansı bulamayan ve Fatih Terim tarafından kızağa çekilen Ömer Bayram da sezon sonunda sözleşme bitişiyle beraber Florya’ya veda edecek isimler arasında yer alıyor.

Fatih Öztürk – 30 Haziran 2022

Galatasaray’da 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Fatih Öztürk ile sezon sonunda yollar ayrılacak ve kendisinden herhangi bir bonservis bedeli beklenmeyecek.

Marcao – 30 Haziran 2022

Galatasaray’ın en büyük satış opsiyonları arasında gösterilen Marcao için gelen tüm transfer teklifleri değerlendirilecek. Galatasaray, Marcao’dan 10 milyon euro bandında bir bonservis bedeli bekliyor.

Christian Luyindama – 30 Haziran 2022

Galatasaray’da bir yıl daha sözleşmesi bulunan Luyindama için sarı-kırmızılı yönetim gelecek olan olası teklifleri değerlendirme kararı aldı. Luyindama ile yapılan yeni sözleşme görüşmeleri de askıya alındı.


Ryan Babel – 30 Haziran 2022

Galatasaray’da bu sezon beklentileri karşılayamayan Ryan Babel, EURO 2020’de Hollanda Milli Takımı ile boy gösterecek. Galatasaray Yönetimi, EURO 2020 sonrasında Babel’den bir bonservis getirisi bekliyor.

Sofiane Feghouli – 30 Haziran 2022

Galatasaray ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan ve sarı-kırmızılı kulüpten 3.2 milyon euro garanti maaş alan Feghouli, takımın en çok kazanan 4 oyuncusundan biri durumunda. Galatasaray, Feghouli için gelecek teklifleri de değerlendirmeye alacak ve Cezayirli futbolcunun maliyetinden kurtulmak için ayrılık sürecine kolaylık gösterecek

Radamel Falcao – 30 Haziran 2022

Galatasaray’da 5 milyon euroya yakın maaş alan Radamel Falcao için sezon sonunda tüm ayrılık opsiyonları kullanılacak. Galatasaray, hem Falcao’nun yıllık garanti maaşından kurtulmak hem de kulübe ufak da olsa bir miktar bonservis girdisi sağlamak istiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın