Terim , Mayıs’ta hem verdiğim söz hem de kontratım bitiyor…

 Terim , Mayıs’ta hem verdiğim söz hem de kontratım bitiyor…
Okunuyor Terim , Mayıs’ta hem verdiğim söz hem de kontratım bitiyor…

Sarı-Kırmızılının Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçı sonrası yaptığı açıklamada sezon sonu için adeta veda sinyali yansıttı.

Terim, “Yönetimle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. herkes konuşurken, ben de açıkladım. Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray’a sözüm var. Zaten Mayıs’ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim.” derken “Derin bir yalnızlık çektim” ifadesinin Galatasaray taraftar oluşumu ultrAslan’a gönderme olduğu konuşuluyor. Bilindiği üzere Terim, Gençlerbirliği maçı sonrası Başakşehirli İrfan Can Kahveci’yi istediğini ifade etmiş bu açıklama sonrası ultrAslan, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ı hedef alan bir açıklama yayımlayarak İrfan Can transferine “itiraz” etmişti. Sonrasında ultrAslan, önceki açıklamanın tersi bir söylemin yer aldığı ikinci bir açıklama daha yayımlasa da yaşananlar Fatih Terim’i oldukça üzmüş gözüküyor…

Fatih Terim, penaltı atışlarıyla geçtikleri Yeni Malatyaspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçı sonrası flaş açıklamalarda bulundu.

Deneyimli hoca transfer sorulunca, “Yönetimle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. Herkes konuşurken, ben de açıkladım. Transferi herkes yazarken bir şey yok, ben söyleyince mi sorun? Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray’a sözüm var. Zaten Mayıs’ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağ olsun, canınız sağ olsun demek sanırım en doğrusu.” cevabını verdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın