Terim Düğmeye Bastı Dev Transfer Operasyonu Başladı

 Terim Düğmeye Bastı Dev Transfer Operasyonu Başladı
Okunuyor Terim Düğmeye Bastı Dev Transfer Operasyonu Başladı

Süper Lig’de son haftalara doğru gidiliyor. büyük takımlar kıyasıya yarışa devam ediyorken, Takımlar gelecek sezon için transfer  çalışmalarını sürdürüyor.

Galatasaray rotasını belirledi Süper Lig’in devi Anderson Talisca , Visca ve Omar Richards kadrosuna katmayı planlıyor.

GÜNDEMDEKİ İLK İSİM VISCA 

Transfer piyasasının 1. isimleri içinde gelen isimlerinden Edin Visca’nın yeni adresi netleşmeye başladı. Başakşehir ile 2025 sezonuna kadar sözleşmesi bulunan Bosna Hersekli yıldız gelecek sezon yine İstanbul’da kalacak…

GALATASARAY YENİDEN DEVREDE 

Sarı Kırmızılılar Edin Visca’yı kadrosuna katmak için girişimlerini sürdürtüyor. Fatih Terim’in devre arası transfer döneminde de kadrosuna katmayı planladığı Bosna Hersekli yıldız futbolcunun transferi gerçekleşmemişti.

TERİM ÖZELLİKLE İSTİYOR 

Galatasaray yönetiminin Edin Visca için Başakşehirli idarecilerle bir araya gelip transferi sonuçlandırmak için görüşme gerçekleştireceği ifade edildi. Fatih Terim’in Edin Visca’yı özellikle kadrosuna görmek istediği ifade edildi.

ANDERSON TALISCA SÜRPRİZİ 

Galatasaray’ın hedefindeki bir diğer isim eski Beşiktaşlı yıldız Anderson Talisca… Teknik direktör Fatih Terim’in forvet hattını Anderson Talisca ile güçlendirmek istediği öğrenildi.

OMAR RICHARDS RADARA TAKILDI 

Galatasaray scout ekibinin önerdiği isimlerden biri de Reading forması giyen Omar Richards… Sol bekte forma giyen İngiliz futbolcu için scout ekibi teknik heyete olumlu rapor verdi. Galatasaray, Richards’ın dışında sol bek için Patrick Van Aanholt ve Alioski’yle de görüşmelerini sürdürüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın