Teknik Adam İçin Resmi Açıklama Geldi

 Teknik Adam İçin Resmi Açıklama Geldi
Okunuyor Teknik Adam İçin Resmi Açıklama Geldi

Süper Lig’de bu sezon bekleneni alamayan Fenerbahçe , bir yandan takviyeler için kollarını sıvamışken bir yanda teknik direktör arayışları sürüyor.

Bir çok isim ile temasa geçen Fenerbahçe Yönetimine sürpriz haber geldi.

Sarı lacivertlilerde teknik direktör gündeminde olan Hırvat futbol adamı Slaven Bilic ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. Bilic yaptığı konuşmada,

“FENERBAHÇE’Yİ REDDEDEMEZSİNİZ!”
“Kendimi biliyorum ve nasıl tepki vereceğimi biliyorum. Gerçekçi olalım Fenerbahçe, gibi bir kulübü reddetmek kolay değil. Bunu reddedemem. Fenerbahçe gibi bir kulüpten size her gün teklif gelmez. İstanbul kulüpleri gerçek anlamda ‘dev’dir!”

“İSTANBUL’U HER ZAMAN ÇOK SEVDİ
“Türkiye gibi fenomen bir ülkeyi ve İstanbul’u her zaman çok sevdim, bunu da her zaman söyledim. Fakat Çin’de geçirdiğim birkaç ay boyunca ailem, akrabalarım, arkadaşlarımla tatil yapmayı iple çektim.


“Reddemeyeceğim bir teklif gelmezse ve şu anda kabul etmezsem yaza kadar Hırvatistan’dayım diyebilirim.”

“FENERBAHÇE İLE ANLAŞTIM”
“Çin’de çalışırken 6. ayımda ayrılmak istedim. Yazın Fenerbahçe ile her konuda anlaştım. O dönem Çin’de ne zaman futbol oynanacağı bilinmiyordu. Ailem bana gelemedi. Futbol söz konusu olduğunda akla gelecek her şey ters gitti.”

“F.BAHÇE İLE ANLAŞTIĞIMI SÖYLEMEK İSTEDİM…”
“Harika bir ilişkimin olduğu başkana gidip Fenerbahçe’yle anlaştığımı ve ayrılmak istediğimi söyledim. Kalmam için ısrar etti. Gerekli sonuçları almak için 2 yıl kalmamı istedi. Yeni bir stadyumun inşa edildiğini ve uzun vadeli bir planı olduğunu belirtti. 3 gün boyunca onunla konuştum. Sonunda o sezon boyunca kalmam üzerine anlaştık. Ancak, sezon sonunda ayrılacağım konusunda el sıkıştık.”

“OCAK AYINDA AYRILMAMI KABUL ETTİ”
“Ocak ayı geldiğinde istersem gitmemin adil olduğunu kabul etti. Şimdi bu adımı attım. Ona Çin’deki işimi bitirdiğimi söyledim. Hem insan hem de bir profesyonel olarak sıkıntı olmadan ayrıldık. Harika bir dostluğu arkamda bıraktım.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın