Taylan Antalyalı’dan flaş karar!

 Taylan Antalyalı’dan flaş karar!
Okunuyor Taylan Antalyalı’dan flaş karar!

Galatasaray’da son dönemde gösterdiği performansla eleştiri oklarının hedefi haline gelen Taylan Antalyalı, içini döktü.

Tepkilere rağmen kaçmayacağını ve daha çok çalışacağını belirten Taylan Antalyalı, sosyal hayatını sıfırlayıp sosyal medyayı da bıraktı.

TAYLAN ANTALYALI: KAÇMAYACAĞIM

Beklenen orta saha takviyesi yapılmayınca hemen takıma dönen Taylan Antalyalı geçen sezonki performansının uzağında kaldı. Kayserispor maçında Aslantepe’de ıslıklanan 27 yaşındaki oyuncu, “Kendimden daha çok takıma üzülüyorum. Galatasaray bu durumu hak etmiyor. Kötü gidişte kendi payıma olan sorumluluğu alıyorum. Kaçmayacağım ve daha çok çalışacağım. Görev verilirse elimden gelenin fazlasını yapacağım” diyerek içini döktü.

TAYLAN ANTALYALI EV İLE FLORYA ARASINDA MEKİK DOKUYOR

Milli oyuncu, sosyal hayatını sıfırladı ve sosyal medyayı da takip etmeyi bıraktı. Ev ile Florya tesisleri arasında mekik dokuyan Taylan Antalyalı bu süreçte psikolojik destek de almaya başladı. Taylan gibi orta sahada görev yapan diğer isimler Berkan ve Cicaldau da beklentileri karşılayamadı. Aytaç Kara ve Assunçao ise ara transfer döneminde takımdan ayrıldı.

(Sabah)

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın