Tam Takım Fenerbahçe

 Tam Takım Fenerbahçe
Okunuyor Tam Takım Fenerbahçe

Süper Lig’de hız kesmenden devam eden Fenerbahçe’de güzel gelişimler yaşanıyor… Bu sezonu kupa ile kapatıp kupa hasretine nokta koymak istiyor…

Fenerbahçe Lig’de ilk kez tam takım olarak çıkacak

Fenerbahçe’nin ligde 5, Avrupa’da 3 olmak üzere 8 maçlık serüveni Trabzonspor deplasmanıyla başlayacak. Bir terslik olmazsa takım ilk defa bir maça tam kadro çıkacak.

Millî arayı Lider olarak kapatan Fener’de moraller yerinde . Sezon başından beri sakatlıkları bitmemesine Fenerbahçe , zirveyi kimseye bırakmadı

Trabzon maçıyla başlayacak zorlu süreçte, Kadıköy’deki Antwerp ve Alanya maçlarıyla devam edecek. Sonrasında Konya deplasmanına gidecek sarı lacivertliler, buradan Antwerp’e konuk olacak. Dönüşte Kayseri’yi ağırlayacak takımın maratonu 21’inde Galatasaray, 25’inde Olimpiakos deplasmanıyla sürecek.

Millî oyuncular bir sıkıntı yaşamaz, antrenmanlarda aksilik olmazsa sarı lacivertliler 17 Ekim’deki Trabzonspor deplasmanına eksiksiz çıkarak bu sezon bir ilk yaşayacak.

RAKİPLER DÜŞÜNSÜN

Bu zorlu süreç Fenerbahçe’nin hem lig hem de Avrupa’daki durumunda belirleyici olacak. “Avrupa önemli ancak önceliğimiz lig” diyen Vitor Pereira, tam kadroyla çok daha fazlasını izlettirmeye çalışacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın