Szalaı’ya Dev Kanca

 Szalaı’ya Dev Kanca
Okunuyor Szalaı’ya Dev Kanca

Süper Lig’de mücadeleye kıyasıya devam den Fenerbahçe’ye dev gelir kapısı açılıyor.

Sergilediği performansı ile göz dolduran yıldız oyuncu Halil Szalai’ya deva kanca İspanya La Liga ekiplerinden Sevilla’nın sportif direktörü Monchi’dan geldi..

Roma’da görev yaptığı dönemde Medipol Başakşehir’den Cengiz Ünder’i Roma’ya 14 milyon 250 bin Euro’ya transfer  eden ünlü sportif direktör Monchi, yeniden gözünü Türkiye’ye çevirdi.

80 MİLYON EUROLUK SATIŞ SONRASI… 

Sevilla’nın gelecek yaz 80 milyon euroluk bir satış yapmaya hazırlandığı ve alternatif ismin Fenerbahçe’de bulunduüu okuyuculara aktarıldı

SEVILLA, SZALAI’DE KARAR KILDI 

Szalai için zaman zaman Avrupa basınında transfer iddiaları ortaya atılırken, buna Sevilla’nın ismi de eklendi. Sevilla’nın bulunduğu Endülüs merkezli spor gazetesi Estadio Deportivo, takımın güvenlir bir stoper arayışı sonrası Attila Szalai’de karar kıldığını yazdı.

SEVILLA KESENİN AĞZINI AÇACAK 

Sevilla’nın Fransız defans oyuncusu Jules Kounde’yi 80 milyon Euro civarında bir rakama satmaya hazırlandığı öne sürelen haberde, Szalai için de kesenin ağzının açılacağı kaydedildi

Haberde Sevilla’nın Kounde’den sonra ilk stoper alternatifinin Lille’den Sven Botman olduğu aktarılırken Hollandalı futbolcunun transferinde bir aksilik yaşanması durumunda Attila Szalai için resmi teklifin yapılacağı kaydedildi.

Fenerbahçe’nin Ocak ayından gelen yıldız 2 milyon Euro’ya transfer ettiği Attila Szalai’nin Haziran 2025’e kadar sarı lacivertli kulüple sözleşmesi bulunuyor.

ALİ KOÇ: ’20 MİLYON EURO

Fenerbahçe’ye transfer olduğunda 800 bin Euro piyasa değeri olan Macar milli stoperin şu an değeri 11 milyon Euro’ya kadar yükseldi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise Haziran ayında “Attila Szalai için 20 milyon Euro’nun altını konuşmam bile.” demişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın