Sporting Maçın’da Pjanic ve Alex Var

 Sporting Maçın’da Pjanic ve Alex Var
Okunuyor Sporting Maçın’da Pjanic ve Alex Var

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde Sporting ile karşı kaşıya gelecek .

En kritik maçlardan biri olacak karşılaşmaya Yaşana sakatlıkları geride bırakan oyuncular , karşılaşma için tam kadro hazır ….

Doortmund ve Ajax maçında kayıp yaşayan Beşiktaş , Sporting’e karşı bu yenilgiyi yaşamak istemiyor… Böylesine zorlu bir maça çıkacak olan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın ve Brezilyalı savunmacı Welinton, basın toplantısı düzenledi.

Sakatlığını atlattığını ifade eden Beşiktaş’ın Brezilyalı stoperi Welinton, “Sakatlık yaşadım evet bu işimizin bir parçası, sakatlığımı atlattım. Defans olarak geçen sezon iyiydik, son maçtaki durumla ilgili toplantı yaptık. İyi defans yapmaya devam edeceğiz. İki büyük takıma karşı yüksek tempolu maçlar oynamak istiyoruz. Ve kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kendi oyunumuzdan ödün vermemeye çalışıyoruz. Dortmund maçında da önde oynayan, hücum oynayan kazanmak için riskler alan bir Beşiktaş vardı. Yarın da hepimizin arzusu iyi bir Beşiktaş görmek.

Benim tek isteğim oyuncuların sağlıklı şekilde takıma dönmesi.

Sergen Yalçın’dan 3 Müjde Birden ….

Sporting Lizbon maçında N’Sakala oynayacak.  Miralem Pjanic’in sakatlığı geçti, yarın onu da kullanacağız.

Sporting Lizbon maçına Ersin Destanoğlu ile başnacak…. Sporting karşısında Alex de oynayacak. Onu çok dinlendirdik, sahada olacak.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın