Spartak Moskova, Cyle Larin’e 10 Milyon Euro’lük Teklif

 Spartak Moskova, Cyle Larin’e 10 Milyon Euro’lük Teklif
Okunuyor Spartak Moskova, Cyle Larin’e 10 Milyon Euro’lük Teklif

Sezonu çifte kupa ile sonlandıran Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yeni sezonda tekrar kupayı kaldırmak isteyen Kara Kartal elini hızlı tutuyor.

Kara Kartal’ın başarılı yıldızı Cyle Larin’e dev bir teklif geldi. İşte tüm detaylarıyla;

Sergen Yalçın’la birlikte inanılmaz bir yükselişe geçen Cyle Larin için Spartak Moskova’dan 10 milyon Euroluk teklif geldi.

Cyle Larin geçen sezon ortaya koyduğu müthiş performansla büyük alkış toplarken değerini de katladı. Sezonu 23 gol, 6 asistle kapatan Kanadalı yıldızın güncel bonservis değeri 4 milyon eurodan, 11 milyon euroya çıktı.

10 MİLYON EUROLUK TEKLİF

Devre arasında İngiltere’den teklif alan Larin’e son olarak Spartak Moskova’nın talip olduğu ortaya çıktı. Rus ekibinin, 26 yaşındaki futbolcu için Beşiktaş’a 10 milyon euro teklif ettiği belirlendi.

BEŞİKTAŞ’IN TALEBİ 12-15 MİLYON EURO

Ancak Beşiktaş, Larin’i satmak için en az 12-15 milyon euro arasında bonservis istiyor. Siyah-beyazlılar bu düzeyde bir teklif gelmezse Kanadalı yıldızı kadrosunda tutacak.

TAKIMDA KALIRSA SÖZLEŞME YENİLENECEK

Beşiktaş yönetim, takımda kalması halinde Larin’in gelecek sezon bitecek olan sözleşmesini 2024’e kadar uzatmanın planlarını yapıyor.

Sergen Yalçın ile yıldızı parlayan oyuncunun , maddi konularda anlaşma sağlanması halinde Beşiktaş’la sözleşmesini yenilemesi bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın