SON DAKİKA!!! Galatasaray’ın bonservisleri Belli oldu

 SON DAKİKA!!! Galatasaray’ın bonservisleri Belli oldu
Okunuyor SON DAKİKA!!! Galatasaray’ın bonservisleri Belli oldu

Sarı-Kırmızılı Takım da Futbolcuların değerlerindeki artış çok dikkat çekti. Bu sezon ortaya koyduğu pozitif görüntü pandem’i sürecine rağmen oyuncu değerlerinde olumlu yansımalar yaşandı .

Bonservisi için 9 milyon euro yazılan Marcao için bu sefer 12 milyon euro değer biçildi. Luyindama’nın bonservisinin 6.5 milyon eurodan 7.5 milyona çıktı. Sarı kırmızıların parlayan yıldızı Taylan Antalyalı’nın bonservisi ise 1.2 milyon eurodan 3 milyon euroya katlandı.

Galatasaray’da futbolcuların değerlerindeki yükseliş dikkatleri üstlerine çeken tipten oldu .Transfermarket   bonservis ücretlerini yenilerken, bu sezonun önemli ismlerinden Talyan Antalyalı fiyatını katladı. 1.2 milyon Euro değer biçilen Taylan’ın bonservisi 3 milyon Euro’ya çıktı.

Marcao da değerlenen başka isim oldu. Bonservisi için 9 milyon Euro yazılan Brezilyalı stoper için bu sefer 12 milyon Euro değer biçildi. Luyindama’nın bonservisinin 6.5 milyon Euro’dan 7.5 milyona çıkarken, Emre Taşdemir de verilen şansı iyi kullandı. Emre 300 bin Euro’luk değerini 800 bin Euro’ya çıkardı. Okan Kocuk, 700 bin Euro’dan 900 bin Euro’ya, Oğulcan Çağlayan ise 550 bin Euro’dan 850 bin Euro’ya bedelini yükseltti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın