Sistem değişti, transferler geliyor

 Sistem değişti, transferler geliyor
Okunuyor Sistem değişti, transferler geliyor

Süper Lig’de sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael, hazırlık maçlarında alınan sonuçlar ve beklenen oyunun sergilenememesi nedeniyle ağır şekilde eleştirildi. Fransız teknik adam takımla ilgili radikal bir karar aldı, akıllara Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’si geldi. Öte yandan Beşiktaş’ın ilk haftaki rakibi Çağdaş Atan da siyah beyazlılarla ilgili çarpıcı bir değerlendirme yaptı.

ISMAEL FORMATI DEĞİŞTİRME KARARI ALDI, TRANSFER PLANI DA DEĞİŞTİ

Beşiktaş’ta hazırlık maçlarındaki performansı nedeniyle eleştirilerin odağında olan Valerien Ismael, üçlü savunmadan vazgeçme kararı aldı. Buna göre Ismael, formasyonu değiştirip yarın Sampdoria ile oynanacak hazırlık maçında yeni formatla takımını sahaya çıkaracak.

Dörtlü savunmayı deneme kararı alan Fransız teknik adamın bu radikal kararıyla siyah beyazlıların transfer planlaması da değişti.

Hocanın isteği doğrultusunda üçlü sisteme uygun transferler yapan siyah beyazlılar, transfer planlamasını yeniden yapacak ve eksik bölgelere takviyeler gerçekleşecek. Siyah beyazlıların öncelikle stoper ve sol bek transferi yapması beklenirken bu radikal karar takımda bazı ayrılıkları da beraberinde getirebilir. Ismael’in bunun kararını Sampdoria ile oynanacak hazırlık maçının ardından netleştirecek.

Ismael’in kadro planlaması ve transferle ilgili sözleri ise şöyle;

‘6 STOPERİMİZ VAR…’

Şu an 6 tane stoperimiz var. Hepsinin sağlıklı olması, bizim için çok önemli. Wolves maçında 3 stoper yoktu. Hepsi geri döndükten sonra, hepsinden faydalanacağız

TRANSFER ÖNCELİĞİ

Şu an ihtiyacımız sol kanat bek. Rıdvan sonrası orada ihtiyaç duydu. Sabırlı olmamız gerekiyor. Herkes döndükten sonra Ağustos ayı boyunca takımdaki durumu izleyeceğiz. Esas önceliğimiz sol kanat beki

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın