Sinan Engin’den Teknik Direktör Açıklaması

 Sinan Engin’den Teknik Direktör Açıklaması
Okunuyor Sinan Engin’den Teknik Direktör Açıklaması

Beşiktaş’ın önemli simalarından Sinan Engin, teknik direktör konusuna değindi. Beşiktaşlılar Şenol Güneş için kampanya başlatırken, Sinan Engin gönlünde bir teknik direktör olduğunu dile getirdi. Öte yandan ünlü yorumcu bunu söylemesinin takıma zarar vereceğini belirtti.

Sinan Engin, Beşiktaş’ın teknik direktör tartışmalarına müdahil oldu. 2-2 berabere biten İstanbulspor-Beşiktaş maçı sonrası Şenol Güneş ayaklanması yaşanırken, Sinan Engin de hoca konusuyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

SİNAN ENGİN, ŞENOL GÜNEŞ DETAYINI VERDİ

Sinan Engin, Ahmet Nur Çebi’nin takımın başına Şenol Güneş’i getirmeyi çok istediğini belirtirken, “Sırf Trabzonlu davasına getiremedi. Bence getirebilirdi. Buna takılması çok gereksizdi” ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARDA BİR TUHAFLIK VAR”

Ligin henüz başları olmasına rağmen Beşiktaş’ta gereksiz bir agresiflik olduğunu belirten Sinan Engin, Josef de Souza’nın basın toplantısının yanlış olduğunu söyledi ve “Beşiktaşlı futbolcularda bir tuhaflık var” dedi.

SİNAN ENGİN’DEN YENİ TEKNİK DİREKTÖR SÖZLERİ: GÖNLÜMDE BİR İSİM VAR AMA…

Gönlünde bir teknik direktör olduğunu dile getiren Sinan Engin, “Söylersem takıma zarar verir” diyerek büyük merak uyandırdı. Öte yandan Sinan Engin, Valerien Ismael’in geçtiğimiz hafta gördüğü kırmız kartı hatırlatarak, “Hocaya iyi bir nasihat etmek lazım” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın