Sinan Engin: “Sergen Yalçın’ın hiç mi kredisi yok”

 Sinan Engin: “Sergen Yalçın’ın hiç mi kredisi yok”
Okunuyor Sinan Engin: “Sergen Yalçın’ın hiç mi kredisi yok”

Sinan Engin, Beşiktaş’ın deplasmanda 2-0 kaybettiği Aytemiz Alanyaspor mücadelesini Beyaz TV’de değerlendirdi.

Sergen Yalçın’ın maçtan sonraki konuşmasını hiç beğenmedim. Sergen Hoca’ya hiç yakıştırmadım, İki kupa almış Sergen Yalçın’ın hiç mi kredisi yok? Her sene şampiyon olacağım diye söz mü verdi?

Sergen Yalçın’ın maç sonu açıklamasını hiç beğenmedim. Sergen Yalçın’a hiç yakışmadı. Benim tanıdığım Sergen bu değil.

Demek ki Sergen’i içeride üzen şeyler var, bu yönetim de olabilir. Bilmiyorum böyle bir şey var mı ama ayağa kalkmalı ve elinden geleni yapmalı.

GİTMESİ GEREKTİĞİ ZAMANI BİLİR

Sergen Yalçın, taraftar mutsuz diye üzülüyor. Sergen Yalçın gitmesi gerektiği zamanı iyi bilir, kimseye bırakmaz. Sergen Yalçın istifa ederse, yönetim kabul etmesin. Sergen Yalçın giderse, sıkıntı başlar. Şenol Güneş’i getirirsen, onu da bitirirsin.

Bu kadar basit mi? İki tane kupa almış, hiç mi kredisi yok? Fenerbahçe, Galatasaray da kötü! Bütün hocaları mı göndersinler?

Sergen Yalçın çok gururlu bir çocuk, ne yapacağını bilir. Ağabeyi olarak tavsiyem bırakmaması. Şampiyonlar Ligi biter, takım toparlanır. Beşiktaş’ta iyi bir kadro var.

Maçtan sonra konuşmalar mağlubiyet de olunca sıkıntı olur. Gururlu çocuk, mağlubiyeti yakıştıramıyor. Fatih Terim de yeniliyor, Türkiye’nin en büyük hocası. Sergen Yalçın pes etmeyecek. Beşiktaş taraftarı da destek olacak

Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın’a destek olacaktır, güven verecektir. Sergen Yalçın’ın ayrılmasına izin vermezler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın