Sinan Bolat: “İnşallah Avrupa’ya transfer olurlar”

 Sinan Bolat: “İnşallah Avrupa’ya transfer olurlar”
Okunuyor Sinan Bolat: “İnşallah Avrupa’ya transfer olurlar”

Belçika ekibi Westerlo’nun Türk kalecisi Sinan Bolat, takımın Belek Turizm Merkezi’ndeki kampında açıklamalarda bulundu.

“BELÇİKA’YA HAZIR BİR ŞEKİLDE DÖNMEK İSTİYORUZ”

Takımının Antalya kampını değerlendiren Bolat, “Kampımız çok iyi geçiyor. Otelimiz ve antrenman yaptığımız sahalar çok iyi. Herhangi bir sakatlık yaşanmadı. Çalışmalarımızı en iyi şekilde bitirip Belçika’ya hazır bir şekilde dönmek 

istiyoruz” dedi.

“TÜRK TAKIMININ SAHİBİ OLMAKTAN GURUR DUYUYOR”

Kulübün sahiplerinin Türk olmasıyla ilgili olarak ise tecrübeli kaleci, “Bu benim için ayrı bir onur. Yıllardır Belçika’da futbol oynuyorum. Bir Türk kulübü tarafından satın alınmak benim için büyük bir mutluluk ve gurur oldu. Oktay başkanımızın ve Hasan kardeşimizin çok emeği var. Sonuçlar beklediğimizden daha iyi” dedi. “Dünya Kupası’na iyi bir ara verip kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz.”

“TAKIMDAKİ TÜRK OYUNCULARIN KARAKTERLERİ VE YETENEKLERİ”

Takımdaki Türk oyunculardan da övgüyle bahseden 34 yaşındaki kaleci, “Kardeşleri olarak ve yıllardır orada oynadığım için, onların iyi hissetmelerine ve iyi uyum sağlamalarına yardımcı olmak benim işim. Onlar da çok iyi uyum sağladılar. Kaliteleri ortada. İnsanlıkları da çok kaliteli” dedi. Çalışmalarına devam etmesine olanak sağlayarak kulübümüzü iyi bir seviyeye getirmek istiyoruz” dedi.

“WESTERLO KULÜBÜNE FAYDALI OLMAK İSTİYORUM”

Kulübüyle uzun süreli bir sözleşme imzaladığını belirten Bolat, “Dört yıllık bir sözleşme imzaladım. İmza atmadan önce bazı hedeflerim vardı. Öncelikle Westerlo Kulübü’nü daha iyi bir seviyeye getirmek ve faydalı olmak istiyorum” dedi.

“UĞURCAN VE ALTAY’IN EN KISA ZAMANDA AVRUPA’YA TRANSFER OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Uğurcan Çakır ve Altay Bayındır’ın performanslarını da değerlendiren Bolat, “Onlarla birebir tanıştım ve antrenmanlarda birlikte çalıştık. Hepsi de iyi kaleciler. Takımlarında gösterdikleri performans ortada. Umarım en kısa zamanda Avrupa’ya transfer olurlar ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler” dedi. “Fransa’da da iyi performans gösteriyorlar. Umarım yakın zamanda Avrupa’ya transfer olurlarsa iyi bir performans sergilerler” dedi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın