Şimşek kritik virajda

 Şimşek kritik virajda
Okunuyor Şimşek kritik virajda

Beşiktaş’ta deneyimli teknik adamın takımın başına gelmesiyle birlikte taşlar yerinden oynuyor.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in göreve gelmesinin ardından ilk ayrılık gerçekleşiyor. Takımda büyük değişiklikler yapmak için kolları sıvayan tecrübeli teknik adam, gönderilecek isimleri ve transfer istediği mevkileri belirledi. Şenol Güneş sonrası takımdan ayrılacak ilk futbolcu da belli oldu. İşte detaylar…

ŞENOL GÜNEŞ İLK YOLCUYU BELİRLEDİ

Takımla ilgili kapsamlı bir rapor çıkaran Şenol Güneş, takımdan gönderilecek isimleri ve transfer istediği mevkileri büyük ölçüde belirledi. Özellikle savunma hattındaki oyuncuların performansından memnun olmayan Şenol Güneş birçok ismin biletini kesti.

ŞENOL GÜNEŞ’İN ÖNCELİĞİ STOPER BÖLGESİ

Şenol Güneş’in kapıyı gösterdiği isimlerin başında Welinton geliyor. Sergen Yalçın döneminde transfer edilen futbolcunun ara transfer döneminde Siyah-Beyazlılara veda etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Şenol Güneş sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan futbolcuyu kesinlikle kadroda düşünmüyor.

Şenol Güneş ocak ayında hem ayrılık hem de transfer anlamında önceliği savunma hattına verirken Siyah-Beyazlı yönetimin atacağı adımlar şimdiden merak konusu oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın