Sergen’den Ghezzal’a: “Bu Takımdan Ben Bile Gittim”

 Sergen’den Ghezzal’a: “Bu Takımdan Ben Bile Gittim”
Okunuyor Sergen’den Ghezzal’a: “Bu Takımdan Ben Bile Gittim”

Yeni sezon için çalışmaları yürüten Beşiktaş’ta flaş gelişmeler yaşanıyor.

Gündem de kadroda kalması için mücadele verilen Rachid Ghezzal var …..

Rachid Ghezzal’ın bir anda çark ederek sosyal medyadan yaptığı göndermeler, onu en çok isteyen teknik direktörü Sergen Yalçın’ı üzdü.

GHEZZAL KAFA KARIŞTIRDI

Cezayirli yıldız yönetime başka bir takımda oynamak istemediğini belirttikten sonra sosyal medyadaki biyografisinden önce Beşiktaş yazısını kaldırmış, ardından da siyah beyazlılarda kalacağı şeklinde çıkan haberi yalanlayan bir paylaşım yapmıştı.

Bu gelişmeler üzerine siyah beyazlı yönetim, Ghezzal konusunda teknik direktör Sergen Yalçın ile bir durum değerlendirmesi yaptı.

“BENİM BİLE YERİM DOLDU”

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; Başarılı çalıştırıcı daha önce takımda kalması yönünde çok ısrarcı olduğu Ghezzal’ın çok iyi düşünmesi gerektiğini belirterek, “Burada kalacak oyuncu gönülden oynamalı. Elbette kalmasını istiyorum ama gitmek isteyen gidebilir. Bu takımdan ben de ayrıldım, benim de yerim doldu. Çünkü burası Beşiktaş” yorumunda bulundu.

AHMET NUR ÇEBİ’DEN AÇIKLAMA

Bunun üzerine yönetim yıldız oyuncunun menajeri ile görüştü. İstanbul’daki zirve sonrası açıklamada bulunan Başkan Ahmet Nur Çebi, “Ghezzal ve menajeri ile yaptığımız görüşmeler olumlu ama Leicester City ile henüz anlaşma sağlayamadık. Görüşmelerimiz bir süre daha devam edecek” dedi.

Sergen Yalçın ile Rachid Ghezzal arasındaki uyum Beşiktaş’a geçen sezon şampiyonlukta büyük katkı sağlamıştı. Gelecek sezon da Sergen Yalçın’la çalışmayı çok isteyen Ghezzal’ın, transferinin netleşmemesi sebebiyle huzursuz olduğu aktarıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın