Sergen Yalçın’ın Hedefi Çifte Kupa

 Sergen Yalçın’ın Hedefi Çifte Kupa
Okunuyor Sergen Yalçın’ın Hedefi Çifte Kupa

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaş’ta Sergen Yalçın, oyuncularını hem lig hem kupa için motive etti. Beşiktaşlı oyuncularına rehavet uyarısında bulundu.

Süper Lig’de pazar günkü Fenerbahçe mücadelesinden önce kupadaki Başakşehir sınavına konsantre olmasını isteyen Yalçın, dünkü idman öncesinde Nevzat Demir Tesisleri’nde bir toplantı düzenledi.

Sergen Yalçın:  “Ekip olarak oldukça formdayız ve şu anda her şey bizim istediğimiz gibi gidiyor. İki kupada da final haftalarına yaklaştık. Ligde yendiğimiz Başakşehir’le şimdi kupada karşılaşacağız. Rakibimiz karşısında önemli bir galibiyet aldık ama zorlandık. Lig yenilgisi sonrası bize kupada reaksiyon göstermeye çalışacaklar. Buna imkan vermemeliyiz. Herkesin motivasyonu aynı şekilde yüksek olmalı. En ufak bir boşlukta sıkıntı yaşarız. Herkes sadece Başakşehir’i düşünsün” ifadelerini kullandı.

“Elbette takılacağımız yerler olacaktır; ama takılınca şevkimiz kırılmadan, kazanınca şımarmadan yola devam edersek iki kupayı da kaldırırız.”

“Fenerbahçe derbisi de ligin kırılma maçı olmayacak ama galibiyetten başka bir sonuç da kimsenin aklında geçmesin. En iyi olmak istiyorsak bunu ispatlamalıyız.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın