Sergen Yalçın’dan Tazminat Kararı

 Sergen Yalçın’dan Tazminat Kararı
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Tazminat Kararı

Yeni sezon da alacağı transferler için çalışmalara devam eden Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın’ın aldığı flaş karar ile gündemi değiştirdi.

Teknik direktör Sergen Yalçın, başkan Ahmet Nur Çebi ve asbaşkan Emre Kocadağ ile son kez görüşüp Beşiktaş’la 1 yıllık sözleşmeyi imzalanması beklenirken , Başarılı teknik adamın, kulübü zor durumda bırakmamak adına tazminat maddesi istemediği ortaya çıktı. İşte detaylar…

Beşiktaş’ta yeni sözleşme için anlaşmaya varan Sergen Yalçın ile Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ, yarın son kez bir zirve yapacak. Sonrasında deneyimli hocanın 16 milyon TL ücret karşılığında 1 yıllık mukaveleye imza atması bekleniyor.

GÖRÜŞMELERDE MADDİ KONULARI EN SONA BIRAKTI

Yönetimle maddi konuları en sona bırakan Yalçın, kulübü zora düşürme ihtimali olan tüm maddeleri elinin tersiyle itti. 48 yaşındaki hoca, “Başarılı olduğum sürece zaten devam ederim. Uzun sözleşmeyle kendimi korumaya ihtiyacım yok. Tazminat maddesi de istemem. Beşiktaş ile aramda böyle bir şey söz konusu olamaz” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın