Sergen Yalçın’dan Öğrencilerine Uyarı

 Sergen Yalçın’dan Öğrencilerine Uyarı
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Öğrencilerine Uyarı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, maç maç kazanmayı hedeflediklerini söyledi, “Önce kendi işimize bakacağız. Biz kazanamazsak, rakiplerin ne kaybettiği çok önemli olmuyor. Eğer yenersek yolumuza devam ederiz” diye konuştu

Sergen Yalçın; şampiyonluk yarışında önemli kırılmaların yaşanacağını ve bazı haftaların fırsat haftaları olduğunu da söyleyen teknik direktör rakıplerinin puan kaybetmesi ile Gaziantep FK maçının öneminin bir kez daha arttığını söyledi.

Kazanılan galibiyetlerin devam etmesi gerektiğini söyleyen Sergen yalçın son yaptığı toplantıda da Yalçın’ın, “Önce kendi işimize bakacağız. Biz kazanamazsak, rakiplerin ne kaybettiği çok önemli olmuyor.” dediği öğrenildi.

“Eğer yenersek yolumuza devam ederiz. Artık kolay maçlar olmadığını söylemiştim. Ligin üstü de altı da çok zorlu geçiyor. Daha çok kırılmalar olur. Bu en az kayıpla yola devam etmek zorundayız” diye konuştuğu bildirildi.

 “Bizi yine zor bir maç bekliyor. Bu maçları zor olmaktan çıkarmak için erken gol bulmamız gerek.” dediği aktarıldı.

Kapalı savunmaları açma konusunda idmanlarda sürekli çalıştık. bu çalışmalara sadık kalmamız çok önemli. Disiplinden kopmak yok. Sabırlı olmaktan vazgeçmek de yok.

Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre ise; Sergen Yalçın da galibiyeti o kadar çok istiyor ki dün yapılan idman öncesi futbolcularından söz aldı. Yapılan dünkü antrenmanda maçın önemine dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı, “Biz bu ligin en iyi takımıyız. Liderliği tekrar geri almanın vakti geldi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın