Sergen Yalçın’dan Net Mesaj Geldi

 Sergen Yalçın’dan Net Mesaj Geldi
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Net Mesaj Geldi

Süper Lig’e iddialı başlayan Beşiktaş’ta sakatlık kabusu var..

Teknik direktör Sergen Yalçın buna rağmen öğrencilerini motive etti ve net mesaj verdi… Sergen Yalçın zorlu müsabaka öncesi BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde oyuncularıyla gerçekleştirdiği son toplantıda hem galibiyet istedi hem de uyarılarda bulundu.

Sakatlık kabusu ile boğuşan Kara Kartal, bugün İzmir deplasmanında Altay’la kritik bir mücadele verecek. Adana Demirspor karşısında yaşadığı 3- 3 beraberliğin , Altay’ı yenek moral kazanmayı hedefliyor…

İŞTE SERGEN YALÇIN’IN ÖĞRENCİLERİNE SÖZLERİ;

Milliyet’ten Serdar Sarıdağ’ın haberine göre; Siyah-beyazlı çalıştırıcı şartlar ne olursa olsun karşılaşmanın tamamında kazanma arzusuyla oynamak zorunda olduklarının altını çizdi.

Futbolcularından cesur futbol sergilenmelerini isteyen Yalçın , cesur olmaları içinde bolca uyarıda bulundu… , “Evet şu an sakatlarımız fazla var ama , sahada 11 kişi olduğumuz sürece eksiğiz demeyeceğiz…. Futbolumuzu güzel bir şekilde sergileyeceğiz.

“CESUR OYNAMALIYIZ”

Yalçın’ın, “Şimdiye kadar her zaman cesur olmamızı istedim ve söyledim… Yoğun bir dönemden geçiyoruz ancak her maçın önemi var her maçı kazanmak için oynamak zorundayız. Altay karşı tüm cesaretimiz ile çıkıp oynamalıyız… Ne olursa olsun galip olarak dönmeliyiz. ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın