Sergen Yalçın’dan Motivasyon

 Sergen Yalçın’dan Motivasyon
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Motivasyon

Sergen Yalçın, Rizespor maçı öncesi oyuncularını motive ederek , Şampiyonluk tiyoları verdi.

 Süper Lig’de 38. hafta mücadelesinde yarın akşam Çaykur Rizespor’a konuk olacak Kartal , bu maç’tan da puan kazanma planları içinde …

MOTİVASYON YÜKLEMESİ

Dünkü antrenman öncesinde oyuncularını etrafına toplayıp bir konuşma yapan teknik direktör Sergen Yalçın, takıma motivasyon yüklemesi yaptı.

“SAVAŞARAK KAZANACAĞIZ”

48 yaşındaki çalıştırıcı, “Üst üste yaşadığımız 2 kaybın ardından Kayserispor galibiyetiyle kara bulutları dağıttık. Şimdi önümüzde Rizespor engeli var. Ligde kalan bölümdeki fiktsürümüze maç maç bakıp her mücadeleyi final gözüyle değerlendirmemiz şart. Maça yoğun baskıyla başlayıp stres yaşamadan savaşarak kazanacağız” dedi.

“BİZE PAHALIYA MAL OLUR”

Son maçlarda özellikle geri bölgede yaşadıkları sıkıntılara da dikkat çeken genç teknik adam, “Bu mücadele özelinde takım savunmamız çok önemli. Toplu halde topun olduğu bölgede sayıca üstün olmalıyız. Çok kritik haftalar içerisindeyiz. En ufak motivasyon kaybı, bize pahalıya mal olabilir.” dedi.

“CAMİAMIZA HEDİYE EDECEĞİZ”

Yalçın, “Yarıştaki rakiplerimizin ne yaptığına hiç bakmadan maçlarımızı kazanarak hak ettiğimiz şampiyonluğu camiamıza hediye edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın