Sergen Yalçın’dan Maç Sonu TFF ve Hatayspor’a Olay Sözler

 Sergen Yalçın’dan Maç Sonu TFF ve Hatayspor’a Olay Sözler
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Maç Sonu TFF ve Hatayspor’a Olay Sözler


Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, 3-2 kazandıkları maçın ardından basın toplantısında konuştu.

HERKES KAYBETMEMİZİ BEKLİYOR

Zorlu bir maç oldu, karşı takım ciddi bir çıkış içindeydiler. Maşallah herkes kaybetmemizi bekliyor. Beşiktaş orada, şurada, burada kaybeder. Rakiplerin maçları yok mu? Onlar hiç puan kaybetmeyecek, her maçı alacaklar gibi bir algı. Hiç inanmak istemediğimiz işler oluyor.

KONUŞMAK İSTİYORUM, KONUŞAMIYORUM

Çok farklı unsurlarda var ama konuşamıyorum….Şu 4 hafta bitsin, açık açık konuşacağım, her şeyi anlatacağım. Şampiyonluk potasındayız, sakatlıklar var, o var, bu var, biz kazanıyoruz. Kimse bizim üstümüzden hesap yapmasın. Biz kazandıktan sonra rakiplerin ne yaptığı önemli değil. Oyuncularım kazanmak için her şeyi yapıyorlar .Eksiklerimizde olmasına rağmen Zor şartlarda mücadele veriyoruz, aslan gibi oynuyor oyuncularım, kazanıyorlar. Hepsi yürekli, karakterli oyuncular.

HATAYSPOR’I ARADIK, KABUL ETMEDİLER

Biz Hatayspor’u aradık. Dedik ki, ‘Maçı 1 gün ileriye alalım. İstanbul’a dönmemiz 2-3’ü bulacak gece. Yeterli dinlenme süremiz yok.’ dedik. İnsan sağlığı diyorlar ama yalandan diyorlar. Boşuna konuşuyor. Herkes bir çaba sarf ediyor. Ne olacak Hatay maçı 1 gün sonraya alınsa. Küme mi düşecekler? Biz dinlenemiyoruz. TFF’ye de teşekkürler. Gündüz oynayanlar pazartesi, Beşiktaş cumartesi oynuyor. Böyle program yapılır mı? Böyle hesap yapılır mı?

KORKMUYORUZ

Biz kimle mücadele ediyoruz, kimlerle mücadele ediyoruz? Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz! Biz sahada mücadele edelim. Onu bekliyoruz biz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın