Sergen Yalçın’dan Maç Sonu Sert Eleştiri

 Sergen Yalçın’dan Maç Sonu Sert Eleştiri
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Maç Sonu Sert Eleştiri

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. maçında Ajax’a kaybettikleri karşılaşmanın ardından basın toplantısında konuştu …

Maçtan sonra son transferlerden olan Alex Teixeira’yı eleştiren Teknik adamın sözleri söyle ;

İyi maç oldu, takım iyi mücadele etti. Sıkıntılı süreçle oyuncuların özverileri iyiydi. Oyunu ilk yarıda koparabilirdik. Üst düzey bir takımla oynadık, yakaladıkları zaman kaçırmıyorlar. Biz pozisyonları atamadık. İkiyi bulsak, maçı koparabilirdik. Bu seviyede böyle oluyor. Bizim için iyi bir Şampiyonlar Ligi serüveni olmadı. Daha iyisini yapabileceğimizi düşünüyorduk. Hayatta bazen istediğiniz olmuyor. Taraftarlarımıza desteklerinden teşekkür ederiz. İnşallah bu desteği geri çevirmeyeceğiz. 2-0 yapsak, maç dönmezdi. Bulduğunu atacaksın. Cyle Larin’in 44’teki pozisyonu %100’ün üzerindeydi.” dedi.

Sergen Yalçın ayrıca, “Alex Teixeira’nın performansından memnun olma ihtimalimiz yok. Çok daha farklı beklentilerimiz var ama şu ana kadar katkı yapamadı. Uzun yıllar Çin’de oynadı, kolay değil. Toparlanıp oyunun içine girmesi gerekiyor. Olmayınca karşı kaleye gitmek biraz zor. Onun da toparlanıp, oyunun içine girmesi lazım. Belki ligin ikinci yarısında performansını yakalayıp bize yardımcı olabilir.” sözlerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın